Obserwuj w Google News

"Zranione ptaki", odcinek 130 - STRESZCZENIE. Levent jest zaskoczony obecnością Meryem [27.09]

1 min. czytania
22.09.2022 09:40
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 130. odcinka serialu "Zranione ptaki" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Levent jest zaskoczony obecnością Meryem. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Zranione ptaki".

Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

"Zranione ptaki", odcinek 130 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych epizodach popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenia odcinka 130. serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zranione ptaki", odcinek 130: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 130. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Levent nie może uwierzyć, gdy zauważa Meryem na spotkaniu z Vedatem. Ona za wszelką cenę chce porozmawiać z ukochanym na osobności. On nie chce jej słuchać i ją obraża. Tymczasem Asli dowiaduje się od Ulviye, że Bahadir zawsze chciał mieć córkę. Chce wykorzystać tę wiedzę, by go uwieść. Z kolei Safiye podsuwa Cemilowi pomysł wyjazdu z Ayse. Mężczyzna uważa, że to dobre rozwiązanie.

"Zranione ptaki", odcinek 130: Gdzie i kiedy oglądać?

130. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć we wtorek, 27 września 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 13:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP