Obserwuj w Google News

"Zranione ptaki", odcinek 102 - STRESZCZENIE. Omer nie chce wyjeżdżać do Niemiec [16.08]

1 min. czytania
16.08.2022 13:22
Zareaguj Reakcja

"Zranione ptaki" to popularna turecka telenowela. Co się wydarzy w życiu bohaterów? Podajemy streszczenie 102. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

"Zranione ptaki", odcinek 102 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 102. odcinka serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zranione ptaki", odcinek 102: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 102. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Nurgül czuje pętlę zaciskającą się na jej szyi. Tymczasem Ömer nie chce wyjeżdżać do Niemiec. Intryga Asli przynosi efekty, których dziewczyna się nie spodziewała. Levent chce spędzić ostatnie chwile z Ömerem. W ty czasie Safiye ma dobrą wieść dla swojej córki i jej męża. Deweloper chce kupić jej dom i wybudować w tym miejscu apartamentowiec. Za sprzedaż działki otrzymać kilka mieszkań w budynku, który powstanie. Planuje w przyszłości zamieszkać w apartamentowcu z córką i jej rodziną.

"Zranione ptaki", odcinek 102: Gdzie i kiedy oglądać?

102. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć we wtorek, 16 sierpnia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 18:45 na kanale TVP2.

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]

RadioZET.pl/Teleman.pl