Obserwuj w Google News

„Zakochani po uszy” – odcinek 212 - STRESZCZENIE. Sylwia wie jak uniknąć więzienia. [22.09]

2 min. czytania
21.09.2020 17:21
Zareaguj Reakcja

„Zakochani po uszy” to jedna z flagowych produkcji stacji TVN7. Komedio-dramat o losach dzisiejszych dwudziesto- i trzydziestolatków od początku 2019 roku cieszy się uznaniem widzów, którzy chętnie oglądają perypetie jego bohaterów. Wiemy już, co wydarzy się w najnowszym odcinku 4. sezonu.

Zakochani po uszy, Maja Hirsch, Na krawędzi 2
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

„Zakochani po uszy”, odcinek 212 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu „Zakochani po uszy”? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Kiedy dostępny będzie najnowszy odcinek serialu? Streszczamy 212. odcinek serialu „Zakochani po uszy” i przedstawiamy szczegółowe informacje na temat jego emisji.

Czytaj także : Zakochani po uszy - odcinek 211 - STRESZCZENIE. Tymon symuluje próbę samobójczą [21.09] 

Streszczenie 212. odcinka popularnego serialu „Zakochani po uszy” prezentuje się następująco:

Plan Tymona powodzi się. Po sfingowanej próbie samobójstwa, matka mu wybacza. Nadal jednak czuje, że chłopak nie zachowuje się szczerze wobec Soni. I ma w tym wiele racji. Dziewczyna cieszy się bowiem z rzekomego odzyskania pamięci przez młodego mężczyznę.

Sylwia, stojąc przed wyborem niemożliwym – tkwić niczym więzień w mieszkaniu Jacka, czy pójść na układ z prokuraturą i trafić do prawdziwego więzienia o zaostrzonym rygorze, szuka rady z każdej możliwej strony. Z pomocą przychodzi Elwira, która proponuje jej zaskakujące rozwiązanie: Sylwia musi zajść w ciążę.

W tym czasie Kuba namawia Bartka, by ten walczył dalej o swoją miłość, a nie uciekał od problemów. Mężczyzna sam jednak musi podjąć decyzję, znów stojąc na prawdziwym rozstaju dróg.

„Zakochani po uszy” – gdzie i kiedy oglądać?

Serial „Zakochani po uszy” jest wyświetlany na antenie TVN7 od poniedziałku do czwartku o 19.30. Najnowszy odcinek, opisywany powyżej będzie dostępny już we wtorek 22 września. Produkcja dostępna jest także na platformie streamingowej Player.pl.

Czytaj także:  Jane Seymour zachwyca formą. Tak dziś wygląda 69-letnia gwiazda „Doktor Quinn”.