Obserwuj w Google News

Zakochani po uszy - odcinek 211 - STRESZCZENIE. Tymon symuluje próbę samobójczą [21.09]

2 min. czytania
17.09.2020 15:21
Zareaguj Reakcja

„Zakochani po uszy” to jedna z flagowych produkcji stacji TVN7. Komedio-dramat o losach dzisiejszych dwudziesto- i trzydziestolatków od początku 2019 roku cieszy się uznaniem widzów, którzy chętnie oglądają perypetie jego bohaterów. Wiemy już, co wydarzy się w najnowszym odcinku 4. sezonu.

Patryk Pniewski, Zakochani po uszy
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

„Zakochani po uszy”, odcinek 211 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu „Zakochani po uszy”? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Kiedy dostępny będzie najnowszy odcinek serialu? Streszczamy 211. odcinek serialu „Zakochani po uszy” i przedstawiamy szczegółowe informacje na temat jego emisji.

Czytaj także:  „Zakochani po uszy” – odcinek 210. – STRESZCZENIE. Czy Bartek wyjedzie za granicę? [17.09] 

„Zakochani po uszy” – odcinek 211. [STRESZCZENIE]

Streszczenie 211. Odcinka popularnego serialu „Zakochani po uszy” prezentuje się następująco:

Sylwia jest gotowa zgłosić się na policję. Ma już dość ciągłego ukrywania się. Prosi więc Elwirę, aby ta skontaktowała się z mecenasem i ustaliła warunki aresztu. Dariusz ustala z prokuratorem, że jeśli oskarżona sama odda się w ręce policji, jej wyrok nie zostanie podwyższony. Będzie musiała jednak odbyć karę dwuletnie pozbawienia wolności w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Kobieta staje więc przed trudnym wyborem.

Danuta odkrywa natomiast, jak podle zachowuje się jej syn. Musi przemówić mu do rozsądku. Sęk tkwi w tym, że chłopak, za namową Klaudii, symuluje próbę samobójczą, co utrudnia rodzicielską pogadankę.

Malwina, po informacji od Asi, wraca do Tomasza i wspiera go w trudnych chwilach. Mężczyzna jest wdzięczny przyjaciółce, że ta powiedziała kobiecie o jego chorobie. Dopiero teraz zdaje sobie bowiem sprawę, jak bardzo potrzebował ukochanej.

Bartek decyduje się na wyjazd z Hanią do Niemiec.

„Zakochani po uszy” – gdzie i kiedy oglądać?

Serial „Zakochani po uszy” jest wyświetlany na antenie TVN7 od poniedziałku do czwartku o 19.30. Najnowszy odcinek, opisywany powyżej będzie dostępny już w poniedziałek 21 września. Produkcja dostępna jest także na platformie streamingowej Player.pl.

Czytaj także:  „Usta Usta” – odcinek 3. – STRESZCZENIE Czy Piotr pomoże przyjacielowi popełnić samobójstwo? [20.09].