Obserwuj w Google News

„Zakochani po uszy” – odcinek 210. – STRESZCZENIE. Czy Bartek wyjedzie za granicę? [17.09]

2 min. czytania
16.09.2020 12:17
Zareaguj Reakcja

„Zakochani po uszy” to jedna z flagowych produkcji stacji TVN7. Komedio-dramat o losach dzisiejszych dwudziesto- i trzydziestolatków od początku 2019 roku cieszy się uznaniem widzów, którzy chętnie oglądają perypetie jego bohaterów. Wiemy już, co wydarzy się w najnowszym odcinku 4. sezonu.

Zakochani po uszy, ramówka TVN, TVN7
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

„Zakochani po uszy”, odcinek 210 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu „Zakochani po uszy”? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Kiedy dostępny będzie najnowszy odcinek serialu? Streszczamy 210. odcinek serialu „Zakochani po uszy” i przedstawiamy szczegółowe informacje na temat jego emisji.

Czytaj także:  „Zakochani po uszy” – odcinek 209. Ktoś śledzi panią Jolę? [STRESZCZENIE] 

„Zakochani po uszy” – odcinek 210. – streszczenie

Streszczenie 210. Odcinka popularnego serialu „Zakochani po uszy” prezentuje się następująco:

Bartek spędza coraz więcej czasu z Hanką. Zaczynają się coraz lepiej rozumieć. Gdy mężczyzna pomaga znajomej złożyć aplikację do kliniki w Monachium, ta namawia go, by również spróbował swoich sił za granicą. Bartek waha się czy podejmować taki krok, ale rozmowa z Sonią rozwiewa jego wątpliwości. Do odważnych świat należy!

Kiedy Asia dowiaduje się o rozstaniu Tomka z Malwiną, nie może przestać o tym myśleć. Wiedząc, że Tomek jest w ciężkiej sytuacji zdrowotnej, przejmuje się, że mężczyzna może nie mieć siły walki by samodzielnie walczyć z nowotworem. Podobne rozterki przeżywa Kinga. Kobieta uważa, że Tomek potrzebuje wsparcia najbliższych i musi mieć koło siebie „kogoś dla kogo będzie chciał walczyć z chorobą”. Wyjawia więc prawdę Malwinie. Ta jest zszokowana, ale decyduje, że chce być przy ukochanym.

Danuta odkrywa kłamstwo Tymona i próbuje doprowadzić do konfrontacji z udającym amnezję mężczyzną. Jacek natomiast, widząc frustrację Sylwii, próbuje załagodzić sytuację i zaprasza ją na firmowy bal maskowy.

Tymczasem pani Jola, coraz silniej ogarnięta obsesją bycia śledzoną, zamyka niewinnego mężczyznę w przydomowej komórce, myśląc, że od dłuższego czasu za nią podążał.

„Zakochani po uszy” – gdzie i kiedy oglądać?

Serial „Zakochani po uszy” jest wyświetlany na antenie TVN7 od poniedziałku do czwartku o 19.30. Najnowszy odcinek, opisywany powyżej będzie dostępny już w czwartek 17 września. Produkcja dostępna jest także na platformie streamingowej Player.pl.

Czytaj także:  Przyjaciółki, odcinek 185 - STRESZCZENIE. Inga ucieknie ze ślubu? [17.09]