Obserwuj w Google News

„Zakochani po uszy” – odcinek 209. – STRESZCZENIE. Ktoś śledzi panią Jolę? [16.09]

1 min. czytania
15.09.2020 17:45
Zareaguj Reakcja

„Zakochani po uszy” to popularny serial, emitowany na TVN7. Dramatyczne losy pewnej rozkosznej pary podlane są komediowym sosem. Produkcja w ciekawy sposób podchodzi do problemów dzisiejszych dwudziesto- i trzydziestolatków.

Zakochani po uszy, TVN, obsada
fot. Jakub Kaminski/East News

„Zakochani po uszy” – wiemy co wydarzy się w nowym odcinku 4. serii. Streszczenie odcinka 209.

„Zakochani po uszy” – odcinek 209. – streszczenie

„Zakochani po uszy” – wiemy, co wydarzy się w 209 odcinku serialu. Streszczenie odcinka 209 prezentuje się następująco:

Klara próbuje przekonać Asię, że jej narzeczony Piotr próbował ją uwieść. Ta z początku jej nie wierzy, dopóki kobieta nie powie wprost, że Piotr obcesowo się do niej dobierał. Między narzeczonymi dochodzi do kłótni. Na szczęście na straży szczęścia ukochanych stoi Iza, siostra bohaterki. Odkrywa, że Klara prowadzi w Internecie bloga, na którym chwali się, jak to zawodowo rozbija cudze związki.

W tym czasie pani Jola, wychodząc z domu, coraz częściej ma poczucie, że ktoś ją śledzi. Początkowe obawy powoli przeradzają się w prawdziwą obsesję. Czy rodzina jej pomoże?

„Zakochani po uszy” – kiedy i gdzie oglądać?

Serial „Zakochani po uszy” jest wyświetlany na antenie TVN7 od poniedziałku do czwartku o 19.30. Najnowszy odcinek, opisywany powyżej będzie dostępny w środę 16 września. Produkcja dostępna jest także na platformie streamingowej Player.pl.

Czytaj także:  „Usta Usta” – odcinek 3. Czy Piotr pomoże przyjacielowi popełnić samobójstwo? [STRZESZCZENIE]