Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 63 - STRESZCZENIE. Alihan dowiaduje się, że Emir ma romans z Lilą [23.09]

1 min. czytania
22.09.2022 11:21
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 63. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Alihan dowiaduje się, że Emir ma romans z Lilą. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Kadr z serialu/YouTube@Yasak Elma

"Zakazany owoc", odcinek 63 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 63. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 63: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 63. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Alihan dowiaduje się o romansie Emira z Lilą, po czym zwalnia go z pracy. Z kolei Ender próbuje namówić Aysel do pomocy w wykonaniu planu. Kobieta chce, by Yildiz poroniła. Odkrywa, że ciąża jest kłamstwem. Natomiast Zerrin konfrontuje Zeynep z matką Hiry. 

"Zakazany owoc", odcinek 63: Gdzie i kiedy oglądać?

63. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w piątek, 23 września 2022. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP