Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 61 - STRESZCZENIE. Zerrin nie akceptuje decyzji brata [21.09]

1 min. czytania
20.09.2022 14:52
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 61. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Zerrin nie akceptuje decyzji brata. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Screen z YouTube/@Yasak Elma

"Zakazany owoc", odcinek 61 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 61. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 61: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 61. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Zerrin nie akceptuje decyzji brata o ślubie z Zeynep. Ten kupuje posiadłość, w której chce zamieszkać z ukochaną. Kemal chce prowadzić interesy z Halitem i stara się zbliżyć do Zehry. Yildiz dowiaduje się romansie Halita i Ender. Postanawia oszukać męża, że jest w ciąży.

"Zakazany owoc", odcinek 61: Gdzie i kiedy oglądać?

61. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w środę, 21 września 2022. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP