Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 60 - STRESZCZENIE. Alihan mówi siostrze o związku z Zeynep [20.09]

1 min. czytania
19.09.2022 09:40
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 60. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Kemal mówi Halitowi prawdę na temat Yildiz. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Kadr z serialu Zakazany owoc/Screen z YouTube@Yasak Elma

"Zakazany owoc", odcinek 60 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 60. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 60: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 60. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Alihan mówi siostrze, że chce się ożenić z Zeynep. Zerrin nie jest zadowolona, również Jira jest wściekła na parę. Z kolei Ender jest przekonana, że Zehrze podoba się Kemal. Halit prosi, by Yildiz udawała, że są szczęśliwą parą. Kobieta chce się zemścić.

"Zakazany owoc", odcinek 60: Gdzie i kiedy oglądać?

60. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć we wtorek, 20 września 2022. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP