Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 58 - STRESZCZENIE. Hira kłóci się z Zeynep [16.09]

1 min. czytania
15.09.2022 11:39
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 58. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Hira kłóci się z Zeynep. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Kadr z serialu/Screen z @Yasak Elma

"Zakazany owoc", odcinek 58 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 58. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 58: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 58. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Hira kłóci się z Zeynep w sprawie obrączek, które zauważyła u Alihana. Z kolei Ender daje Halitowi do zrozumienia, że jest gotowa wyjść za mąż za Erdema. Kemal decyduje się porzucić pracę kierowcy.

"Zakazany owoc", odcinek 58: Gdzie i kiedy oglądać?

58. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w piątek, 16 września 2022. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP