Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc" - odcinek 31 - STRESZCZENIE. Zejnep konfrontuje się z Alihanem [09.08]

2 min. czytania
08.08.2022 13:21
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 31. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Zejnep mówi co sądzi o Alihanie. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 31 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 31. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 31: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 31. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Zejnep podczas przyjęcia urodzinowego Lili, oświadcza Alihanowi, że nie rozumie "ludzi jego pokroju". W domu Halita niespodziewanie zaś pojawia się komornik, który przyszedł odebrać długi Zehry. Po burzliwej kłótni z mężczyzną oraz innymi mieszkańcami posiadłości, kobieta postanawia odejść z rezydencji. Gdzie teraz zamieszka? Sinan wykorzystuje okazję i słaby moment w życiu kobiety, by przekonać Zehrę, aby zdecydowała się przepisać na niego prawa własności kliniki. Czy kobieta da się złapać w pułapkę?

"Zakazany owoc", odcinek 31: Gdzie i kiedy oglądać?

31. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć we wtorek, 9 sierpnia. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

Czytaj także:  John Steiner nie żyje. Brytyjski aktor zginął w groźnym wypadku samochodowym. Miał 81 lat

RadioZET.pl/Teleman.pl

Nowe Horyzonty - plakat
10 Zobacz galerię
fot. Alina Metelytsia/materiały prasowe Nowe Horyzonty