Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 28 - STRESZCZENIE. Yildiz zdobywa popularność [4.08]

1 min. czytania
03.08.2022 12:28
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 28. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W odcinku Yildiz zdobywa popularność. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Kadr z serialu/YouTube@Yasak Elma

"Zakazany owoc", odcinek 28 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 28. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 28: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 28. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Yildiz wybiera się na koronację, na którą zaprosiła ją Ender. Po ceremonii zdobywa popularność. Z kolei Halit zatrudnia dla Yildiz trenerkę indywidualną, a Erim traci przytomność i zostaje zabrany do szpitala.

"Zakazany owoc", odcinek 28: Gdzie i kiedy oglądać?

28. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w czwartek, 4 sierpnia. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP