Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 27 - STRESZCZENIE. Zeynep zwalnia się z pracy [3.08]

1 min. czytania
02.08.2022 14:03
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 27. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W odcinku Zeynep zwalnia się z pracy. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Kadr z serialu/Screen z YouTube@Yasak Elma

"Zakazany owoc", odcinek 27 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 27. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 27: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 27. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Zeynep zwalnia się z pracy. Dziewczyna jest załamana. Tymczasem Ender zaprasza Yildiz na zmyśloną koronację. Ta nie domyśla się, że ceremonia jest fikcją. Z kolei z USA wraca współpracownik Alihana, Cem. 

"Zakazany owoc", odcinek 27: Gdzie i kiedy oglądać?

27. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w środę, 3 sierpnia. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP