Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc" - odc. 36 - STRESZCZENIE. Czy Alihan pojedzie za Zejnep na lotnisko jak w filmach?

2 min. czytania
16.08.2022 12:25
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 36. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Alihan rozważa pojechanie na lotnisko za Zejnep, żeby powstrzymać ją przed wyjazdem. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 36 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 36. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 36: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 36. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Yildiz wyprasza Ender z pokazu jej kolekcji mody. Kobieta udaje, że nic się nie stało i że nie czuje urazu z tego powodu, ale w rzeczywistości już przygotowuje się do kolejnego ataku na rywalkę. Caner kontaktuje się z Sengul, która jest gotowa, aby wyjawić każdemu, kto zechce jej słuchać, w jaki sposób pomogła Yildiz w trakcie rozwodu Ender i Halita. W tym czasie Hakan próbuje namówić Alihana, aby ten pojechał na lotnisko i powstrzymał Zejnep przed wejściem na pokład samolotu do USA. Czy mężczyzna zdecyduje się na ten niezwykle filmowy gest?

"Zakazany owoc", odcinek 36: Gdzie i kiedy oglądać?

36. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w środę, 17 sierpnia. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

Czytaj także:  "End of the Road": Queen Latifah w zwiastunie thrillera Netflix. Kiedy premiera? [WIDEO]

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP