Obserwuj w Google News

"Z kamerą u Kardashianów" zniknie z anteny po 14 latach. To koniec pewnej epoki

2 min. czytania
09.09.2020 11:51
Zareaguj Reakcja

"Z kamerą u Kardashianów" zakończy się w przyszłym roku! "Z ciężkim sercem podjęliśmy tę trudną decyzję" - napisała na Instagramie Kim Kardashian, informując o finale swojej przygody z reality-show. Program nadawany był od 14 lat i liczy obecnie 20 sezonów.

Khloe Kardashian, Kris Jenner, Kourtney Kardashian, Kimberly Kardashian, Kylie Jenner i Kendall Jenner na plakacie ""Z kamerą u Kardashianów", 2007 rok.
fot. E! Enterta/REX/Shutterstock/EAST NEWS

"Z kamerą u Kardashianów" to jeden z najpopularniejszych programów typu reality-show w historii telewizji. Światowy fenomen, który przez lata odsłaniał kulisy życia rodziny Kardashian-Jenner, teraz zniknie z anteny. Słynna familia podjęła decyzję o zakończeniu swojej przygody z telewizją, a kamery już w przyszłym roku opuszczą ich dom.

"Z kamerą u Kardashianów" zniknie z anteny po 14 latach

Wszystko zaczęło się 14 lat temu, niedługo po tym, jak światło dzienne ujrzała domowa sekstaśma  Kim Kardashian . Od tamtej pory widzowie mogli śledzić codzienne życie bogatej familii, obserwując ich wloty, upadki i drogę do wielkiej sławy. 

Zobacz także:  Netflix ekranizuje gotycką powieść. Lily James i Armie Hammer w zwiastunie "Rebeki" 

W ciągu 20 sezonów widzieliśmy liczne dramaty rodzinne, kłótnie, pojednania, początki i rozpady ich związków, porody, a także kulisy korekty płci Caitlyn Jenner. Rodzina Kardashian-Jenner powiększała się i zmieniała na naszych oczach. Wszystko ma jednak swój koniec. Kim opublikowała na Instagramie obszerny wpis, w którym poinformowała o zakończeniu emisji programu "Z kamerą u Kardashianów". W 2021 roku ukaże się ostatni sezon reality-show. 

Jesteśmy wam niezmiernie wdzięczni, że obserwowaliście nas przez te wszystkie lata. Były dobre i złe czasy, szczęście, łzy, liczne związki i dzieci. Zawsze będziemy pielęgnować wspaniałe wspomnienia i relacje, jakie zawarliśmy w tym czasie. 

Pierwsze 4. sezony "Z kamerą u Kardashianów" znajdziecie na Netfliksie

 

Zobacz też: "Borat 2" trafi do kin? Sacha Baron Cohen w sekrecie nakręcił sequel swojego niepoprawnego hitu