Obserwuj w Google News

Yuko Takeuchi nie żyje. Gwiazda serialu "Miss Sherlock" miała 40 lat

1 min. czytania
28.09.2020 09:32

Yuko Takeuchi nie żyje. Japońska gwiazda, kojarzona głównie z roli w serialu HBO "Miss Sherlock", miała zaledwie 40 lat. Jej nagła śmierć zaskoczyła widzów na całym świecie.

Yuko Takeuchi
fot. John Macdougall/AFP/East News

Yuko Takeuchi nie żyje. Japońskie media poinformowały o nagłej śmierci 40-letniej gwiazdy kina. Japonka odeszła w swoim domu w Tokio. Nieoficjalnie mówi się o tym, że popełniła samobójstwo. Znalazł ją jej mąż, który natychmiast zadzwonił po pogotowie, jednak na reanimację było już za późno. 

Zobacz także:  Jackie Stallone nie żyje. Matka popularnego aktora miała 98 lat 

Yuko Takeuchi nie żyje. Miała 40 lat

Yuko Takeuchi przyszła na świat w 1980 roku w Urawie. Była niezwykle ceniona w swoim rodzinnym kraju. Warto wspomnieć, że została czterokrotnie nagrodzona statuetką Japońskiej Akademii Filmowej za role w takich produkcjach jak "Yomigaeri", czy "Ima"

Aktorka zaczęła grywać także w zagranicznych produkcjach. Popularność przyniosła jej rola w serialu "Miss Sherlock" emitowanym na HBO. Do tej pory ukazał się jeden sezon, ale w planach była kontynuacja. Nieazjatyccy widzowie kojarzą ją także z kreacji w filmie "The Ring: Krąg" z 1998 roku. 

Yuko Takeuchi była dwukrotnie zamężna, nie miała dzieci. Jak donosi BBC - japońska gwiazda najprawdopodobniej odebrała sobie życie, jednak nie są to oficjalne informacje. Rodzina nie wydała żadnego oświadczenia.

Zobacz także:  Michael Lonsdale nie żyje. Aktor znany z roli w filmie o Jamesie Bondzie miał 89 lat 

RadioZET.pl/BBC