Obserwuj w Google News

Milo Ventimiglia w 4. sezonie "Wspaniałej Pani Maisel". Kogo zagra? [FOTO]

2 min. czytania
14.06.2021 13:50
Zareaguj Reakcja

"Wspaniała Pani Maisel" powraca! W 4. sezonie wystąpi Milo Ventimiglia - gwiazdor "This Is Us", który pierwsze kroki stawiał w "Kochanych kłopotach" Amy Sherman-Palladino. Aktor pojawił się na zdjęciach z planu serialu, które sugerują rolę, jaką w nim odegra.

Wspaniała Pani Maisel 4: Rachel Brosnahan i Milo Ventimiglia
fot. Jose Perez/SplashNews.com/East News

"Wspaniała Pani Maisel" od 2017 roku rozbraja widzów swoim ciętym dowcipem i urokiem osobistym. W grudniu 2019 roku, zaledwie kilka dni po premierze 3. sezonu, Amazon Prime Video ogłosił, że powstanie kontynuacja serialu, jednak od tego czasu media milczały na temat nowych odcinków. Teraz wreszcie pojawiła się konkretna informacja dotycząca 4. sezonu produkcji. I to jaka! Portal Variety ujawnił, że pojawi się w nim Milo Ventimiglia - gwiazdor seriali "This Is Us", "Heroes" i "Kochane kłopoty".

Redakcja poleca

"Wspaniała Pani Maisel": Milo Ventimiglia w 4. sezonie hitu Amazona [FOTO]

Milo Ventimiglia, trzykrotnie nominowany do nagrody Emmy za rolę Jacka Pearsona w serialu "This Is Us" ("Tacy jesteśmy"), swoją karierę aktorską zaczynał w serialu "Kochane kłopoty" u boku Alexis Bledel jako jej zbuntowany chłopak Jess. Teraz ponownie połączy siły z twórcami "Gilmore Girls". Amy Sherman-Palladino i Daniel Palladino, którzy stworzyli serial o rozsądnej nastolatce i jej 16 lat starszej mamie, są też twórcami serialu "Wspaniała Pani Maisel", w którym gościnnie wystąpi Ventimiglia. 

Rola, jaką powierzono aktorowi, nie została ujawniona przez serwis. Zdjęcia z planu 4. sezonu, na których Milo Ventimiglia został uchwycony u boku Rachel Brosnahan w różnych kostiumach i stylizacjach, sugerują jednak, że jego bohater będzie czymś więcej niż jednorazowym epizodem w życiu głównej bohaterki.

"Wspaniała Pani Maisel" sezon 4 - kiedy premiera?

"Wspaniała Pani Maisel" to opowieść o perfekcyjnej pani domu, która po rozstaniu z mężem rozpoczyna karierę stand-uperki. Nie jest to jednak takie proste, jak mogłoby się wydawać, gdyż reprezentująca klasę wyższą bohaterka musi zmierzyć się z zawiedzionymi rodzicami oraz patriarchatem powszechnie panującym w latach 60. XX wieku. 

Oglądaj

Produkcja została nagrodzona Złotym Globem dla najlepszego serialu komediowego, zaś wcielająca się w tytułową rolę Rachel Brosnahan dwa lata z rzędu otrzymywała statuetkę dla najlepszej aktorki w serialu komediowym. Ponadto - w latach 2018-2020 - "Wspaniała Pani Maisel" zdobyła aż 20 nagród Emmy, w tym dla najlepszego serialu komediowego, aktorów pierwszoplanowych, drugoplanowych i gościnnych oraz dla twórców i realizatorów. 

Poza fenomenalną Rachel Brosnahan, do stałej obsady serialu należą Tony Shalhoub ("Detektyw Monk"), Marin Hinkle ("Dwóch i pół"), Michael Zegen ("Zakazane imperium") i Alex Borstein ("Jak zdrówko?). Gościnnie na ekranie pojawiają się też Luke Kirby jako Lenny Bruce - przyjaciel i potencjalny kochanek głównej bohaterki oraz Stephanie Hsu jako nowa dziewczyna jej byłego męża.

Data premiery 4. sezonu "Wspaniałej Pani Maisel" nie jest jeszcze znana. Niemniej fakt, że zdjęcia już trwają, pozwala wierzyć, że nowe odcinki zobaczymy jeszcze w 2021 roku.

RadioZET.pl/Variety

Seriale wznowione po latach - które tytuły doczekały się kontynuacji po kilkuletnich przerwach? [FOTO]