Obserwuj w Google News

Jason Momoa wystąpi w prequelu "Wiedźmina"? Netflix chce zatrudnić gwiazdę "Aquamana"

2 min. czytania
07.09.2020 12:15
Zareaguj Reakcja

Jason Momoa wystąpi w prequelu "Wiedźmina"? Netflix chce zatrudnić gwiazdę filmu "Aquaman" do serialu "The Witcher: Blood Origin". W kogo miałby się wcielić?

Jason Momoa
fot. Matt Baron/Rex Featues/East News

Wiedźmin: Jason Momoa w prequelu? Netflix chce zatrudnić gwiazdę "Aquamana". I to nie do byle jakiej roli, bo Momoa miałby się wcielić w pierwszego wiedźmina w historii ludzkości. Co już wiadomo o projekcie i kiedy można się spodziewać premiery? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także:  10 seriali w sam raz na jesień. Co oglądać na Netflixie, HBO GO i w telewizji? 

Wiedźmin: Jason Momoa w prequelu? Netflix chce zatrudnić gwiazdę "Aquamana"

Amerykańskie media huczą od plotek dotyczących prequela "Wiedźmina". Serwis Production Weekly podaje, że rozpoczęto już prace produkcyjne nad serialem. Nieoficjalnie mówi się o tym, że główna rola zostanie powierzona aktorki znanemu m.in. z filmu "Aquaman" czy serialu "Gra o tron". Jason Momoa miałby się wcielić w pierwszego wiedźmina.

Netflix ma być przekonany, że Momoa jest idealnym kandydatem do tej roli. Przedstawiciele platformy streamingowej nie potwierdzają na razie tych informacji. Milczy także sam zainteresowany. Co więcej, nie podano jeszcze szczegółów dotyczących ewentualnej obsady, a tym bardziej daty premiery. Prace nad serialem "The Witcher: Blood Origin" są dopiero w początkowej fazie. Wiadomo jedynie, że produkcja ma się składać z zaledwie sześciu odcinków

Wiedźmin 2: Kiedy kolejny sezon na Netflixie?

Drugi sezon "Wiedźmina" z Henrym Cavillem zostanie najprawdopodobniej przesunięty na późniejszy termin. Powodem jest pandemia koronawirusa, która na wiele miesięcy wstrzymała prace przy projekcie. Wstępnie mówi się o tym, że nowe odcinki pojawią się dopiero pod koniec 2021 roku.

Posłuchaj podcastu

Zobacz także:  Pojawił się zwiastun nowego serialu Netflixa twórców "Seksu w wielkim mieście" 

RadioZET.pl/gry-online.pl