Obserwuj w Google News

„Warto się starać” – zwiastun 2. sezonu komediodramatu Apple TV+ [WIDEO]

2 min. czytania
13.05.2021 12:46
Zareaguj Reakcja

„Warto się starać” powraca. Apple wypuściło właśnie zwiastun nowych odcinków swojego serialu komediowego „Trying”. Co mówi nam o 2. serii? Kiedy premiera?

Trying - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Apple TV+

„Warto się starać” (org. „Trying”) to serial komediowy z elementami dramatu platrformy streamingowej  Apple TV+. Produkcja przygląda się losom młodej pary, która stara się o dziecko. Gdy okazuje się, że bohaterowie nie może samodzielnie począć potomka, szuka alternatywnych sposobów na założenie rodziny.

W 2. sezonie Nikki i Jason będą poszukiwali dla siebie dziecka idealnego w procesie adopcji. Muszą przejść procedurę, w której zostanie odpowiedni dobór pociechy. Para będzie musiała nie tylko polubić swoje przyszłe dziecko, co przede wszystkim – ich przyszły syn bądź córka, będą musieli polubić swoich nowych rodziców.

Sprawa okaże się więc nieco bardziej skomplikowana niż pierwotnie zakładano. Nowym odcinkom na pewno nie brak będzie humoru i ciepłych uczuć, znanych już z premierowych odcinków.

Redakcja poleca

„Warto się starać” – sezon 2 – zwiastun 

W sieci zadebiutował właśnie najnowszy materiał promocyjny serialu. Zwiastun prezentuje się następująco:

„Warto się starać” – obsada i ekipa

W 2. serii powrócą wszyscy najważniejsi gracze, znani z premierowych odcinków serialu. Andy Wolton pozostaje showrunnerem i główny scenarzystą serialu, a Jim O’Hanlon („Punisher”) reżyserem.

Na ekranie ponownie zobaczymy zaś: Esther Smith, Rafe Spalla, Imeldę Staunton oraz Ophelię Lovibond, Olivera Chrisa czy Darrena Boyda.

Redakcja poleca

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Warto się starać” – sezon 2 – kiedy premiera?

Premiera dwóch pierwszych odcinków serialu przewidziana jest na 21 maja na platformie streamingowej Apple TV+. Kolejne odcinki emitowane będą co tydzień.

Czytaj także:  To już koniec "This Is Us". Popularny serial zakończy się na 6. sezonie

Najpopularniejsze seriale ostatnich lat. Widzieliście je wszystkie? Najpopularniejsze seriale ostatnich lat. Widzieliście je wszystkie?