Obserwuj w Google News

Uzurpatorka - STRESZCZENIE, OBSADA. O czym jest serial i kto gra?

3 min. czytania
05.10.2020 16:23
Zareaguj Reakcja

"Uzurpatorka" to nowy meksykański serial, który emitowany jest od poniedziałku do piątku na antenie TV4. Produkcja opowiada o siostrach bliźniaczkach, które rozdzielono w dzieciństwie. Gdy jedna z nich wiedzie nieszczęśliwe życie u boku prezydenta, chce by siostra zajęła jej miejsce. Szczegółowe informacje na temat obsady serialu "Uzurpatorka" i streszczenie serialu, można znaleźć poniżej.

Uzurpatorka - STRESZCZENIE, OBSADA. O czym jest serial i kto gra?
fot. materiały prasowe

Serial "Uzurpatorka" - OBSADA, STRESZCZENIE: kto gra w meksykańskiej produkcji emitowanej w TV4? O czym opowiada? Co warto wiedzieć na jej temat? Odpowiadamy na najważniejsze zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje, obsadę oraz streszczenie serialu "Uzurpatorka"

Uzurpatorka - OBSADA: kto gra w meksykańskiej telenoweli?

W obsadzie serialu "Uzurpatorka" znaleźli się między innymi: Sandra Echeverría jako siostry Paulina i Paola, Andrés Palacios jako Carlos Bernal, Arap Bethke jako Facundo Nava, Daniela Schmidt jako Gema Vidal, Juan Martín Jáuregui jako Gonzalo Santamarina, Juan Carlos Barreto jako Manuel Hernández, Macarena Oz jako Lisette Bernal oraz Germán Bracco jako Emilio Bernal.

Uzurpatorka - EMISJA: gdzie i kiedy oglądać serial? Ile będzie odcików?

Pierwszy odcinek meksykańskiej produkcji wyemitowany został 1 października 2020 roku. Kolejne odcinki serialu "Uzurpatorka" można oglądać od poniedziałku do piątku. Epizody emitowane są o godzinie 12:55 na antenie TV4. "Uzurpatorka" liczyć będzie łącznie 25 odcinków.

materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Uzurpatorka - STRESZCZENIE. O czym jest?

"Uzurpatorka" to remake kultowej telenoweli "Paulina" z 1998 roku. Twórcy uwspółcześnili opowieść, zmieniając nieco fabułę i przenosząc akcję w środowisko prezydenckie. Głównymi bohaterkami opowieści są Paulina i Paola - siostry bliźniaczki, które zostały rozdzielone po urodzeniu i wychowane w skrajnie różnych warunkach. Paola, znudzona swoim dotychczasowym życiem i mężem, szantażuje siostrę, by zajęła jej miejsce. To rozpoczyna lawinę kłamstw, intryg oraz miłosnych zawirowań. 

Streszczenie serialu "Uzurpatorka" przedstawia się następująco:

Paola Miranda de Bernal to piękna żona Carlosa Bernala - prezydenta Meksyku, z którym wychowuje dwoje dzieci - ich wspólną córkę Lisette oraz nastoletniego syna Carlosa z poprzedniego małżeństwa, imieniem Emilio. Kobieta, znudzona swoim życiem, wikła się w romans z niejakim Gonzalem - bogatym kobieciarzem uwikłanym w nielegalne interesy. Gdy Paola odkrywa, że jej biologiczna matka mieszka w Kolumbii wraz z jej siostrą bliźniaczką, dostrzega szansę zerwania ze swoim nudnym, monotonnym życiem. 

Jej siostra Paulina, prowadzi w Bogocie fundację oferującą pomoc sierotom. Eksmisja sierocińca zmusza ją do przygarnięcia dzieci do własnego domu, co nie podoba się jej partnerowi. Ich związek ostatecznie się rozpada. Paola podstępem, wykorzystując fundację, zwabia Paulinę do Meksyku. Tam grozi jej, że jeśli nie zajmie jej miejsca na najbliższe dwa tygodnie, jej matka zostanie zabita. 

Paola wyjeżdża z kochankiem na Bora-Bora, a Paulina wprowadza się do pałacu prezydenckiego. Nie wie jednak, ze siostra zaplanowała sfingować własną śmierć zabijając dublerkę podczas obchodów święta państwowego. Paulina uchodzi jednak z życiem. Prezydent, przekonany, że to on był celem nieudanego zamachu, zleca zbadanie sprawy swojemu najlepszemu przyjacielowi, a przy okazji byłemu agentowi specjalnemu, Facundo Navie. Ten zakochuje się w Paulinie, która z kolei zbliża się do rodziny swojej siostry, tak jak nigdy nie zrobiła tego Paola. Angażuje się również w sprawy społeczne. 

Carlos, zafascynowany przemianą swej "małżonki", zakochuje się w niej na nowo. Jednak jego przyjaciółka, od lat w nim zakochana, nie wierzy w jej dobre intencje. Tymczasem idylla Paoli dobiega końca i ta postanawia wrócić do Meksyku oraz zniszczyć swoją siostrę. 

10 seriali w sam raz na jesień. Co oglądać na Netflixie, HBO GO i w telewizji?