Obserwuj w Google News

Usta Usta, sezon 5 - kiedy premiera nowych odcinków serialu TVN? [DATA]

2 min. czytania
12.10.2020 12:59

Kiedy 5. sezon "Usta Usta"? Informacji na temat nowych odcinków serialu szuka wielu jego fanów, którzy już nie mogą doczekać się dalszych historii bohaterów. Szczegóły dotyczące daty premiery 5. sezonu serialu "Usta Usta", można znaleźć poniżej.

Usta Usta, sezon 5 - kiedy premiera nowych odcinków serialu TVN? [DATA]
fot. Jakub Kaminski/East News

"Usta Usta", 5. sezon - kiedy premiera piątego sezonu serialu TVN? Czy w ogóle powstaną nowe odcinki polskiej produkcji? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy datę premiery 5. sezonu "Usta Usta".

Usta Usta 5 - czy będzie piąty sezon serialu?

Dla wszystkich fanów serialu TVN, którzy już nie mogą doczekać się dalszych historii bohaterów polskiej produkcji, mamy bardzo dobre wiadomości - wiadomo już, że powstanie 5. sezon "Usta Usta". Zdjęcia do nowych odcinków serialu wystartowały we wrześniu 2020. Realizowane są w Warszawie i okolicach. 

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, serial "Usta Usta 4" po trzech tygodniach emisji oglądało średnio 775 tys. widzów. Produkcja dawała TVN trzecie miejsce w rynku telewizyjnym.

„Usta Usta” – jeszcze więcej odcinków! TVN zamówił kolejny sezon 

Usta Usta, sezon 5 - kiedy premiera nowych odcinków serialu TVN?

W związku z pojawieniem się oficjalnej decyzji o kontynuowaniu produkcji, wiele osób zaczęło poszukiwać w sieci informacji na temat tego, kiedy 5. sezon "Usta Usta". Niestety trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Do tej pory nie została jeszcze ogłoszona data premiery serialu. Jeśli tylko pojawią się takie informacje, zamieścimy je w tym miejscu. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

W rolach głównych serialu ponownie zobaczymy Pawła Wilczaka, Sonię Bohosiewicz, Wojciecha Mecwaldowskiego, Magdalenę Popławską oraz Marcina Perchucia.

Przypomnijmy, że Telewizja TVN "Usta usta" emitowała w latach 2010-2011, wówczas powstały trzy sezony produkcji. Czwarty sezon, którego premiera odbyła się na początku września 2020, składał się z sześciu odcinków. 

RadioZET.pl