Obserwuj w Google News

„Usta Usta”, odcinek 6 – streszczenie. Dramatyczny finał sezonu. [11.10]

2 min. czytania
29.09.2020 12:06
Zareaguj Reakcja

„Usta Usta” szturmem powróciły na antenę TVN po latach, zyskując przychylność widzów. Wiemy już, co wydarzy się w nadchodzącym, 6. odcinku popularnego serialu. Streszczamy 6., finałowy odcinek 4. sezonu produkcji „Usta Usta”. Co się wydarzy? Gdzie i kiedy oglądać? Znamy odpowiedzi.

Usta Usta, TVN
fot. Michal WARGIN/East News

„Usta Usta” 2020 – odcinek 4 - STRESZCZENIE. Co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu „Usta Usta”? Jak potoczą się dalsze losy lubianych bohaterów? Kiedy i gdzie będzie można obejrzeć nowy odcinek „Usta Usta”? Streszczamy odcinek 5 serialu „Usta Usta” i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Usta Usta” – odcinek 5 – STRESZCZENIE. Córka Izy poznaje biologicznego ojca [04.10]

„Usta Usta” 2020 – odcinek 6 – streszczenie

Streszczenie 6. odcinka nowego, czwartego sezonu serialu „Usta Usta” prezentuje się następująco:

Piotr i Iza próbują wyjaśnić Mai, dlaczego nie powiedzieli jej, że Piotr nie jest jej biologicznym ojcem. 13-latka czuje się zraniona i krzyczy, że rodzice okłamywali ją przez całe życie. Przestaje też mówić do Piotra „tato”. Mężczyzna jest załamany. Wzburzony wychodzi z domu i jeździ bez celu po mieście. W pewnym momencie auto kieruje go w stronę przepaści. Mężczyzna po raz kolejny rozważa samobójstwo.

Oskar, ojciec Mai, które „przypadkiem” zdradził jej kim jest, teraz odwołuje spotkanie z córką. Iza jest rozwścieczona i po raz kolejny wyrzuca mężczyznę ze swojego życia.

Agnieszka nie może znaleźć paszportu Krzysztofa, żeby okazać go w sądzie. Z tego powodu mężczyzna trafia jednak do aresztu. Tam poznaje mężczyznę w swoim wieku, który jest już recydywistą. Nowy znajomy uczy go więziennych zasad i zapoznaje ze slangiem.

Adam dalej szuka mieszkania dla siebie i Leona. Prosi o pomoc Magdę. Dziewczyna jest na tyle obrotna, ze szybko udaje im się znaleźć odpowiednie lokum. A przy okazji oboje znów zaczynają się do siebie zbliżać.

W tym czasie Agnieszka decyduje postawić wszystko na jedną kartę i założyć własne wydawnictwo. Jest to spowodowane nową znajomością, z młodym rezolutnym biznesmenem Michałem. Oboje wywierają na sobie ogromne wrażenie, zarówno biznesowe, jak i prywatne. W wyniku ich wzajemnego przyciągania, po podpisaniu umowy o współpracę, lądują razem w hotelowym łóżku.

Przyjaciele i znajomi spotykają się na koncercie Adama Juniora. W trakcie występu Agnieszka publicznie zrywa z Robertem. Adaś namawia zaś Piotra, by ten wszedł z nim na scenę. Mężczyzna jest niechętny, ale w końcu się zgada. Gdy zaczyna grać, nagle zupełnie zapomina o problemach.

„Usta Usta” – 6. odcinek 4. sezonu – kiedy i gdzie oglądać?

Kolejny, opisywany powyżej, odcinek serialu „Usta Usta” będzie można obejrzeć już w niedzielę 11 października o 21.30 na TVN. Jest to finał sezonu 4. Serial dostępny jest .eż na platformie streamingowej Player.pl.

Czytaj także:  „Usta Usta” – jeszcze więcej odcinków! TVN zamówił kolejny sezon