Obserwuj w Google News

„Usta Usta” – odcinek 5 – STRESZCZENIE. Córka Izy poznaje biologicznego ojca [04.10]

2 min. czytania
22.09.2020 15:18
Zareaguj Reakcja

„Usta Usta” szturmem powróciły na antenę TVN po latach, zyskując przychylność widzów. Wiemy już, co wydarzy się w nadchodzącym, 5. odcinku popularnego serialu. Streszczamy 5. odcinek produkcji „Usta Usta”. Co się wydarzy? Gdzie i kiedy oglądać? Znamy odpowiedzi.

Sonia Bohosiewicz, Usta Usta
fot. Jakub Kaminski/East News

„Usta Usta” 2020 – odcinek 4 - STRESZCZENIE. Co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu „Usta Usta”? Jak potoczą się dalesze losy lubianych bohaterów? Kiedy i gdzie będzie można obejrzeć nowy odcinek „Usta Usta”? Streszczamy odcinek 5 serialu „Usta Usta” i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Czytaj także:  „Usta Usta” – odcinek 4. streszczenie. Krzysztof ma dalsze problemy z prawem [27.09] 

„Usta Usta” 2020 – odcinek 5 – streszczenie

Streszczenie 5. odcinka nowego, czwartego sezonu serialu „Usta Usta” prezentuje się następująco:

Adam, po zakończeniu swojego związku z Sarą, postanawia poświęcić więcej czasu swojemu synowi. Leon jednak nie jest zainteresowany odnowieniem kontaktu z tatą. Woli spotykać się z kolegami.

Dzieci Tadeusza, Iwona i Andrzej, dowiadują się o przedziwnej decyzji zmarłego ojca. Nie mają zamiaru dzielić się spadkiem z Piotrkiem, który dowiedział się o zaskakującej decyzji przyjaciela z listu, który otrzymał pocztą. Dzieci chcą podważyć wolę ojca, udowadniając, że mężczyzna był nie w pełni świadomy swoich decyzji w momencie pisania nowej wersji testamentu. Piotr jest gotów zrzec się swojej części spadku. Wtedy jednak Iwona odnajduje list, z którego wynika, że ojciec prosi Piotra o przyjęcie pieniędzy. Po burzliwych dyskusjach i kłótniach, sprawa wydaje się więc załatwiona. Czy jednak na pewno?

Krzysztof ma coraz większe kłopoty. Decyfuje się jednak ukryć je przed Agnieszką i na własną rękę walczyć z przeciwnościami losu. Sęk tkwi w tym, że wyraźnie samodzielnie sobie nie radzi. Podczas pierwszej rozprawy w sprawie machlojek finansowych, okazuje się, że mężczyzna zapomniał wziąć paszport, przez co może trafić do aresztu.

W tym czasie Agnieszka wchodzi w poważną sprzeczkę ze swoim szefem. Eryk nie zgadza się na proponowane przez nią propozycje zmian. Z obłędem w oczach rzuca, że jeśli praca nie podoba się kobiecie, może w każdej chwili się zwolnić. Kornatowska, urażona i załamana, unosi się dumą i rzuca papierem. Decyduje się rzeczywiście odejść z wydawnictwa.

Iza spotyka natomiast znajomego sprzed lat. Oskar niezapowiedziany przychodzi do niej do pracy, próbując przepraszać kobietę za swoje zachowanie z przeszłości. Były partner Izy przeprasza ją za zdrady i nadużywanie alkoholu. Iza postanawia dać mu drugą szansę, choć ewidentnie nie przemyślała swojej decyzji. Zaprasza go bowiem do siebie do domu, prosząc jedynie, by ie zdradził Mai, że jest jej ojcem. Mężczyzna jednak zauroczony dziewczynką, od razu wszystko jej mówi. To wydarzenie doprowadza do ostrej wymiany zdań między nim, a Piotrkiem, obecnym partnerem Izy. Czy mężczyzna zostanie w życiu dziewczynki?

„Usta Usta” – 5. odcinek 4. sezonu – kiedy i gdzie oglądać?

Kolejny, opisywany powyżej, odcinek serialu „Usta Usta” będzie można obejrzeć już w niedzielę 4 października o 21.30 na TVN. Serial dostępny jest też na platformie streamingowej Player.pl.

Czytaj także:  „WandaVision” – zwiastun nowego serialu Marvela na Disney+