Obserwuj w Google News

„Usta Usta” – odcinek 3. – STRESZCZENIE Czy Piotr pomoże przyjacielowi popełnić samobójstwo? [20.09]

2 min. czytania
15.09.2020 17:21
Zareaguj Reakcja

„Usta Usta” powróciły na antenę TVN po przeszło 10 latach. Nowe odcinki serialu emitowane są co niedziela od 6 września. Co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu? Sprawdź nasze streszczenie.

Paweł Wilczak, Wojciech Mecwaldowski, TVN, Usta Usta
fot. Mariusz Gaczynski/East News

„Usta Usta” to produkcja TVN, bazująca na brytyjskim formacie „Cold Feet”. Polska wersja emitowana była w latach 2010-2011. W połowie września serial powrócił na antenę i od razu zaskarbił sobie przychylność odbiorców. Nowe odcinki podejmują dalsze losy bohaterów, po 14 latach od wydarzeń oryginalnego serialu. Co przydarzy się bohaterom w najbliższym odcinku?

"Usta Usta", odcinek 4x03 - wiemy co przydarzy się bohaterom najnowszego odcinka. Streszczenie najnowszego odcinka.

„Usta Usta” 2020 – odcinek 3. – streszczenie

Streszczenie 3. odcinka nowego, czwartego sezonu serialu „Usta Usta” prezentuje się następująco:

Krzyszof zostaje aresztowany. Policja wyciąga go o świcie z własnego domu, stawiając przed nim zarzut oszustwa. Całą sprawę widzą sąsiedzi. Alex wyprowadza się na kilka dni z domu, bo nie jest w stanie spojrzeć im w oczy. Jest zażenowana całą sytuacją. Zwłaszcza, że okazuje się, że mężczyzna nieświadomie zainwestował pieniądze swojego klienta w biznes, który okazał się przekrętem. Krzysztof wprawdzie zostaje wypuszczony z aresztu, ale za to szef wysyła go na przymusowy urlop. Mężczyzna jest załamany.

Piotrek zaczyna zdawać sobie sprawę, że cierpi na depresję. Odmawia jednak przyjmowania leków. Adam i Krzysztof decydują się „wyciągnąć przyjaciela z depresji”. Oferują mu wspólną przejażdżkę rowerową. Spokojna wyprawa szybko przeradza się w wyścig, w którym przyjaciele zawzięcie rywalizują ze sobą. Piotr przyjeżdża ostatni, co zdecydowanie nie poprawia mu humoru. Dopiero szczera rozmowa z dziećmi pozwala mu zmienić podejście. Widząc ich zatroskane oblicza, decyduje się rozpocząć leczenie.

Wojtek coraz silniej flirtuje z Izą, co zaczyna przeszkadzać kobiecie. Czując się niekomfortowo, prosi Adama o pomoc w zerwaniu tej znajomości. Mężczyzna wpada na niekonwencjonalny pomysł odstraszenia mężczyzny.

Agnieszka za silnymi namowami Izy umawia się na randkę z Robertem. W jej trakcie bawi się tak dobrze, że Robert staje się w jej oczach niemal „mężczyzną idealnym”. Czy jednak ich relacja ma rację bytu?

Adam dowiaduje się, że Sara jest nieszczęśliwa w Polsce, ale z powodu obowiązku i przywiązania odrzuciła intratną propozycję awansu w Bostonie. Mężczyzna próbuje przekonać ją do postawienia na karierę, ale sam jest wewnętrznie rozdarty. Przekonuje, że wraz z synem dołączą do kobiety, gdy tylko będą mogli, ale sam zdaje się w to nie wierzyć.

Piotr odwiedza Tadeusza w domu opieki. Starszy przyjaciel zdradza, że czuje się wyjątkowo bezsilny i marzy jedynie o zakończeniu własnego życia. O pomoc prosi Piotra, wiedząc, że ten najlepiej zrozumie jego rozterki. Mężczyzna staje przed nie lada dylematem – z jednej strony w pełni sympatyzuje z bólem przyjaciela, z drugiej nie jest przekonany, czy będzie w stanie odebrać komuś życie. Sprawa robi się naprawdę dramatyczna.

„Usta Usta” – 3. odcinek 4. sezonu – kiedy i gdzie oglądać?

Kolejny odcinek serialu „Usta Usta” będzie można obejrzeć już w najbliższą niedzielę 20 września o 21.30 na TVN. Serial dostępny jest też na platformie streamingowej Player.pl.

Czytaj także:  „Usta Usta” – jeszcze więcej odcinków! TVN zamówił kolejny sezon.