Obserwuj w Google News

"Tiger King 2": Netflix pokazuje zwiastun nowej odsłony historii o słynnym Królu Tygrysów [WIDEO]

2 min. czytania
28.10.2021 14:23
Zareaguj Reakcja

„Tiger King 2” nadchodzi. Netflix postanowił przygotować fanom serialu dokumentalnego niespodziankę. Właśnie dostaliśmy zwiastun nowych odcinków popularnego show. Co już wiemy o serialu? Kiedy premiera?

Tiger King 2 - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Netflix

Tiger King 2” zbliża się wielkimi krokami. Serial dokumentalny Netflixa, będący kontynuacją i uzupełnieniem wątków, znanych z premierowej serii produkcji, otrzymał właśnie swój pierwszy zwiastun.

Pierwsza seria „Tiger Kinga” zadebiutowała na Netflixie w marcu 2020 roku, dokładnie w momencie, w którym większość państw Europy oraz Stany Zjednoczone ogłosiły całkowity lockdown z powodu pandemii koronawirusa. Fakt, że większość odbiorców platformy była skazana na wydłużone siedzenie w domu, produkcja stała się zaskakującym globalnym sukcesem i jednym z najchętniej oglądanych seriali platformy.

Redakcja poleca

Nakręcona w przeciągu pięciu lat historia skupiała się na Joe Maldonado-Passage, znanym także jako tytułowy Joe Exotic oraz Carole Baskin, której mąż zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach w 1997 roku. Serial pokazywał rywalizację obojga, jako właścicieli konkurujących ze sobą ZOO z wielkimi kotami, a także eksplorował tematy takie jak „morderstwo, szaleństwo i chaos”, które widniały już w samym tytule serialu. 

Nowe odcinki mają dotykać problemu „zaskakującej sławy i niechcianego zainteresowania ze strony służb porządkowych oraz odnaleźć nowe, oszałamiające informacje”, do których nie udało się dokopać wcześniej.

„Tiger King 2” – zwiastun 

Produkcja reklamowana jest następującym materiałem promocyjnym:

„Tiger King 2” – twórcy

Reżyserami nowych odcinków są po raz drugi Eric Goode i Rebecca Chaiklin, czyli duet odpowiedzialny za sukces premierowej serii. Wedle informacji portalu The Guardian w nowych odcinkach mamy ponownie zobaczyć głównych bohaterów premierowej serii, na czele z takimi osobami jak: Jeff Lowe, Tim Stark, Allen Glover i James Garretson.

„Tiger King 2” – kiedy premiera?

Premiera serialu przewidziana jest na 17 listopada.

Czytaj także:  Netflix: „Cowboy Bebop”: aktorska wersja serialu z pełnoprawnym zwiastunem [WIDEO]

RadioZET.pl/The Guardian/informacje prasowe Netflix

12 najlepszych seriali w historii telewizji - wybór redakcji