Obserwuj w Google News

„The Mandalorian” – pełen akcji zwiastun 2. sezonu

2 min. czytania
15.09.2020 16:49
Zareaguj Reakcja

„The Mandalorian” to hit platformy Disney +. Pierwszy aktorski serial osadzony w świecie „Gwiezdnych wojen” zaskarbił serca widzów i krytyków, gdy pierwsza seria pojawiła się na platformie w listopadzie zeszłego roku. Teraz Disney zaprezentował pierwszy materiał promocyjny nowych odcinków.

The Mandalorian, Disney Plus
fot. CAP/RFS/Capital Pictures/East News

„The Mandalorian” opowiada historię bezimiennego łowcy nagród, który podróżuje po Galaktyce, imając się różnych mniejszych i większych zadań, a który przypadkowo wplątuje się w większą międzygwiezdną aferę. Serial zyskał ogromną przychylność odbiorców także za sprawą bohatera, pieszczotliwie nazywanego „Baby Yodą”. To przedstawiciel rasy Yody, który w nomenklaturze serialu nazywany jest „Dzieckiem”.

„The Mandalorian” – 2. sezon – zwiastun

W sieci zadebiutował właśnie pierwszy wideo-materiał, zapowiadający nową porcję odcinków. Zwiastun prezentuje się następująco:

„The Mandalorian” – obsada i ekipa

W 2. sezonie zobaczymy znane oraz nowe twarze. Za sterami projektu wciąż stoi Jon Favreau, reżyser, znany nalepiej z filmów o „Iron Manie”, czy twórca jednego z najbardziej kasowych hitów Disneya – nowej wersji „Króla Lwa”. Favreau będzie reżyserem co najmniej jednego odcinka nowego sezonu. Stery przejmą też Robert Rodriguez, Dave Filoni, czy Payton Reed oraz kilkoro innych.

Przed kamerą zaś ponownie: Pedro Pascal, Gina Carano, Carl Weathers i Giancarlo Esposito. Do stałej ekipy mają dołączyć (m.in): Rosario Dawson („Luke Cage”), Timothy Olyphant („Justified: Bez przebaczenia) i Michael Biehn („Terminator 2”).

„The Mandalorian” – kiedy premiera 2. sezonu?

Premierowy odcinek 2. sezonu popularnego na całym świecie serialu „The Mandalorian” zostanie wyemitowany na platformie streamingowej Disney + już 30 października. Kolejne odcinki emitowane będą co tydzień.

W chwili obecnej start platformy Disney+ w Polsce wciąż planowany jest dopiero na 2021 rok. Wedle pierwszych informacji wraz z oficjalnym startem platformy będzie na niej dostępny jedynie pierwszy sezon produkcji. Być może jednak do czasu oficjalnego startu sytuacja się zmieni i dostaniemy oba sezony na raz? Czas pokaże.

Czytaj także:  Baby Yoda i Mandalorian na nowych zdjęciach z 2. sezonu hitu Disney+