Obserwuj w Google News

Baby Yoda i Mandalorian na nowych zdjęciach z 2. sezonu hitu Disney+

2 min. czytania
09.09.2020 14:00
Zareaguj Reakcja

„The Mandalorian” wraca z 2. sezonem. Platforma Disney+ podzieliła się właśnie pierwszymi zdjęciami z nowej odsłony swojego największego serialowego hitu.

The Mandalorian, Disney +
fot. Capital Picture/RFS/East News

Serial „The Mandalorian”, czyli pierwszy aktorski serial, osadzony w świecie „Gwiezdnych wojen” zadebiutował w dniu światowej premiery platformy streamingowej Disney+, czyli 12 listopada 2019 roku.

Produkcja szybko zaskarbiła sobie przychylność widzów i krytyków, którzy chwalili ją w szczególności za ciekawy klimat, rodem z westernów oraz za enigmatycznego protagonistę – tytułowego bohatera. Widzowie oszaleli też na punkcie Dziecka, czyli małego bohatera z rasy Yody, którego fani okrzyknęli pieszczotliwym imieniem Baby Yoda.

Ilość materiałów oraz gadżetów, która powstała wokół sympatycznego małego bohatera, jest niezliczona, co na pewno cieszy decydentów Disneya. Baby Yoda stał się bowiem znakiem rozpoznawczym serialu. Bohater jest oczywiście obecny na nowych zdjęciach promocyjnych, które właśnie trafiły do Internetu.

Czytaj także:  Baby Yoda z serialu "The Mandalorian" trafi do sprzedaży 

„The Mandalorian” – zdjęcia z 2. sezonu

Zdjęcia właśnie pojawiły się na oficjalnym profilu w mediach społecznościowych. Dostępne są także w specjalnym artykuł w amerykańskim magazynie Entertainment Weekly, w którym pojawiła się także rozmowa z twórcami.

Wedle słów pomysłodawcy serialu, Jona Favreau, który dzierży fotel showrunnera produkcji, 2. sezon ma być jeszcze lepszy od premierowych odcinków i znacznie poszerzyć świat przedstawiony.

Favreau zapowiedział też, że wraz ze scenarzystami 2. sezonu inspirowali się formułą świetnie sprawdzoną w serialu „Gra o tron”. A mianowicie – że w każdym odcinku widz podążać będzie za kilkoma różnymi bohaterami, których wątki niekoniecznie będą się od razu przecinać. Nowy sezon ma być też zrobiony z większym rozmachem.

Wiadomo, że 2. sezon będzie mieć 8 odcinków, tak jak seria premierowa. Potwierdzono też zbiór reżyserów, którzy nakręcili poszczególne odcinki. Są to: Robert Rodriguez, Dave Filoni, Jon Favreau, Rick Famuyiwa, Peyton Reed, Carl Weathers. Istnieje też duże prawdopodobieństwo, że za kamerę powróci też Bryce Dallas Howard, która wyreżyserowała 4. odcinek pierwszego sezonu.

Czytaj także:  The Mandalorian - 2. sezon: kiedy premiera i co wiadomo o kontynuacji? 

„The Mandalorian” – kiedy premiera 2. sezonu?

Pierwszy odcinek 2. sezonu popularnego serialu ma zadebiutować na platformie streamingowej Disney+ już 30 października.