Obserwuj w Google News

Baby Yoda i Mando powracają w nowej zapowiedzi 2. sezonu "The Mandalorian". Kiedy premiera?

1 min. czytania
14.10.2020 13:22
Zareaguj Reakcja

"The Mandalorian" to głośny serial platformy Disney +, będący częścią uniwersum "Gwiezdnych wojen". W sieci zadebiutował właśnie kolejny zwiastun 2. sezonu przygód Mando i Baby Yody. Kiedy premiera 2. sezonu "The Mandalorian"? Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły.

Baby Yoda i Mando powracają w nowej zapowiedzi 2. sezonu "The Mandalorian"
fot. DANIEL CONSTANTE / Shutterstock.com

"The Mandalorian" już za nieco ponad 2 tygodnie powróci do nas z 2. sezonem. Twórcy nie pozwalają nam jednak zapomnieć o Mando i Baby Yodzie. Zaprezentowali właśnie kolejną zapowiedź nowych odcinków. Co zobaczymy w 2. sezonie "The Mandalorian" i kiedy odbędzie się jego premiera? Już tłumaczymy.

"The Mandalorian" 2. sezon - zwiastun

Nowy zwiastun 2. sezonu "The Mandalorian" prezentuje się następująco:

Twórcy "The Mandalorian" lubią pozostawiać swoich widzów w niepewności. Wszystkie dotychczasowe zapowiedzi są bardzo enigmatyczne i nie zdradzają wiele z fabuły. Wiemy zatem tylko, że w nadchodzących odcinkach Mando i Baby Yoda będą przemierzać galaktykę w poszukiwaniu bezpiecznego schronienia dla Dzieciaka. Po plecach deptać im będą resztki Imperium, a na swojej drodze spotkają kilka znajomych i nieznajomych twarzy.

Ktoś musi umrzeć, sezon 2 - kiedy premiera serialu na Netflix i czy będzie drugi sezon?

"The Mandalorian" 2. sezon - kiedy premiera?

W 2. sezonie "The Mandalorian" powrócą Pedro Pascal, Gina Carano i Carl Weathers. Za reżyserię odpowiadają Bryce Dallas Howard, Dave Filoni, Robert Rodriguez, Jon Favreau oraz Carl Weathers. Premiera 2. sezonu "The Mandalorian" odbędzie się 30 października 2020 roku. Kolejne odcinki ukazywać się będą co tydzień. 

Ku jezioru, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu i czy będzie drugi sezon?