Obserwuj w Google News

"The Crown": legendarna suknia ślubna księżnej Diany na nowym zdjęciu z 4. sezonu

1 min. czytania
06.10.2020 15:48

Księżna Diana w sukni ślubnej to zdjęcie, które zachwyciło fanów "The Crown". Jak prezentuje się Emma Corrin w legendarnym stroju? Sprawdźcie poniżej.

"The Crown": legendarna suknia ślubna księżnej Diany na nowym zdjęciu z 4. sezonu
fot. materiały prasowe Netflix

"The Crown" już wkrótce powróci z 4. sezonem, w którym pojawią się dwie słynne i niezwykle ważne postacie - księżna Diana oraz Margaret Thatcher. Choć fani wyczekują obu kreacji aktorskich, to pierwsza z nich budzi największe emocje. Zwłaszcza, że Netflix podzielił się nowym zdjęciem promującym nadchodzące odcinki, na którym widzimy Lady D. w swojej ikonicznej sukni ślubnej. 

"The Crown" - legendarna suknia ślubna księżnej Diany na nowym zdjęciu z 4. sezonu

Akcja 4. sezonu "The Crown" rozgrywać się będzie u schyłku lat 70. XX wieku. Ślub księcia Karola z Dianą będzie jednym z centralnych wydarzeń nadchodzących odcinków. W sieci pojawiło się zdjęcie Emmy Corrin w ikonicznym stroju. Oryginalna suknia autorstwa Davida i Elizabeth Emanuelów przeszła już do legendy. Spece od kostiumów, pracujący nad serialem Netflixa, nie zdecydowali się jednak na jej odtworzenie. Posłużyła im zaś za inspirację do stworzenia nowego projektu, zachowującego styl oryginału.

Błąd historyczny na zdjęciu Diany z 4. sezonu "The Crown". Twórcy zaliczyli wpadkę

"The Crown" 4. sezon - premiera

Premiera 4. sezonu "The Crown" odbędzie się 15 listopada 2020 roku na platformie Netflix. W rolach głównych powrócą Olivia Colman, Helena Bonham Carter i Tobias Menzies. W roli księżnej Diany zobaczymy Emmę Corrin, zaś Margaret Thatcher zagra gwiazda "Z Archiwum X" i "Sex Education" - Gillian Anderson.

10 seriali w sam raz na jesień. Co oglądać na Netflixie, HBO GO i w telewizji?