„The Crown“ – bliskie spojrzenie na księżną Dianę i Margaret Thatcher na serii nowych plakatów
  • The Crown - sezon 4  - Josh O'Connor
  • The Crown - sezon 4 - Gillian Anderson
  • The Crown - sezon 4 - 1. plakat główny
  • 8 Zobacz
fot. materiały prasowe Netflix

„The Crown“ to niezwykle popularny serial produkcji Netflix, przyglądający się życiu brytyjskiego dworu królewskiego za czasów panowania królowej Elżbiety II.  W sieci zadebiutowały właśnie piękne oficjalne plakaty, promujące nowe odcinki serialu.

The Crown”, stworzone przez Petera Morgana, scenarzystę filmowego, odpowiedzialnego za sukces takich filmów, jak „Królowa”, „Ostatni król Szkocji”, czy „Kochanice króla”, cieszy się niesłabnącą popularnością od momentu swojej premiery w 2016 roku. Jest to serial, przyglądający się wydarzeniom na brytyjskim tronie, od czasów objęcia władzy przez królową Elżbietę II.

Serial był wielokrotnie nagradzany i cieszy się niegasnącym uznaniem zarówno ze strony krytyków, jak i widzów. Warto podkreślić, że obie aktorki, wcielające się w ikoniczną postać, czyli Claire Foy (sezony 1-2) oraz Olivia Colman (sezon 3), zostały nagrodzone Złotym Globem za swoje nietuzinkowe portrety słynnej władczyni.

Zobacz także

„The Crown“ – sezon 4 - seria plakatów

W sieci zadebiutowała właśnie seria nowych plakatów, na których możemy bliżej przyjrzeć się odtwórcom głównych ról w nowym sezonie. Materiały pojawiły się w mediach społecznościowych serwisu Netflix, które można oglądać w galerii na górze tego postu. 

„The Crown” – sezon 4 – obsada i ekipa

W 4. sezonie "The Crown" ponownie zobaczymy takich aktorów, jak: Olivia Colman jako królowa Elżbieta II, Helena Bonham Carter jako księżniczka Małgorzata, Tobias Menzies jako książę Filip, Josh O'Connor jako książę Karol oraz Erin Doherty jako księżniczka Anna. Do obsady dołączyły także dwie aktorki: Emma Corrin jako księżna Diana oraz Gillian Anderson jako Margaret Thatcher.

loader

„The Crown“ – sezon 4 – kiedy premiera? 

4. sezon serialu „The Crown” zadebiutuje na platformie streamingowej Netflix już 15 listopada.

Czytaj także: Najlepsze seriale kostiumowe. 9 produkcji, które musisz znać [LISTA]