Obserwuj w Google News

"Tajemnice", odcinek 17 - STRESZCZENIE. Łora chce uwieść Kostię [28.06]

1 min. czytania
27.06.2022 13:56
Zareaguj Reakcja

"Tajemnice" to nowy ukraiński serial, który trafił na TVP 1. O czym jest produkcja zastępująca "Klan"? Podajemy streszczenie 17. odcinka serialu.

Tajemnice - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Tajemnice", odcinek 17- STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 17. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Tajemnice", który trafił na antenę TVP 1? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który zastąpił "Klan"? Prezentujemy streszczenie 17. odcinka serialu "Tajemnice" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TVP.

Redakcja poleca

"Tajemnice", odcinek 17: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 17. odcinka "Tajemnic" według Teleman.pl:

Katia chce się dowiedzieć więcej o swoim zaginionym ojcu. Wybiera się w tym celu do Borysa. Mężczyzna odsiaduje karę w więzieniu i podupada na zdrowiu. Relacja łącząca Katię z Mykołą utrudnia policjantowi śledztwo. Tymczasem Łora chce uwieść Kostię. Serhij i Hryć wcielają w życie odnalezienia skarbu von Busowów. Kiedy Iwan wspomina ostatnie spotkanie z bratem Semenem, zaczynają dręczyć go wyrzuty sumienia.

"Tajemnice", odcinek 17: Gdzie i kiedy oglądać?

17. odcinek serialu "Tajemnic" będzie można obejrzeć we wtorek, 28 czerwca 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:55 na kanale TVP 1.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]