Obserwuj w Google News

"Tajemnice", odcinek 12 - STRESZCZENIE. Łora i Wiktoria okradają Mykołę [21.06]

1 min. czytania
20.06.2022 14:42
Zareaguj Reakcja

"Tajemnice" to nowy ukraiński serial, który trafił na TVP 1. O czym jest produkcja zastępująca "Klan"? Podajemy streszczenie 12. odcinka serialu.

Tajemnice - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Tajemnice", odcinek 12 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 12. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Tajemnice", który trafił na antenę TVP 1? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który zastąpił "Klan"? Prezentujemy streszczenie 12. odcinka serialu "Tajemnice" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TVP.

Redakcja poleca

"Tajemnice", odcinek 12: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 12. odcinka "Tajemnic" według Серіали України. Прем’єр:

Iwan przedstawia biznesplan Mykole. Po sprowokowaniu Tolika do bójki Mykoła i Kostia zdobywają jego telefon komórkowy z kompromitującą informacją o Łorze. Iwan jest szantażowany przez Tolika i daje mu pieniądze w zamian za telefon i płyty CD. Nakazuje Tolikowi zniknięcie. Łora i Wiktoria przeszukują pokój Mykoli i dopuszczają się kradzieży. Policja znajduje skradziony zegarek Mykoli w kurtce Maksyma. Chłopak trafia na komisariat. Katia za wszelką cenę chce udowodnić, że nastolatek jest niewinny.

"Tajemnice", odcinek 12: Gdzie i kiedy oglądać?

12. odcinek serialu "Tajemnic" będzie można obejrzeć we wtorek, 21 czerwca 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:55 na kanale TVP 1.

RadioZET.pl/Серіали України. Прем’є/YouTube

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]