Obserwuj w Google News

"Tajemnica zawodowa" - odcinek 1 - STRESZCZENIE. Andrzej dźgnięty nożem [17.02]

2 min. czytania
16.02.2021 16:55
Zareaguj Reakcja

„Tajemnica zawodowa“ to nowy serial TVN. Produkcja, będąca nietypowym miksem gatunków: serial prawniczy miesza się tutaj z sensacyjnym i lekarskim, opowiada historię pewnej rodziny, która musi zmierzyć się z trudnym problemem. Gdzie i kiedy oglądać serial „Tajemnica zawodowa”?

Tajemnica zawodowa - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVN

„Tajemnica zawodowa” to serial TVN w gwiazdorskiej obsadzie. Magdalena Różczka, Cezary Pazura, Tamara Arciuch i Piotr Stramowski występują w tej pełnej zwrotów akcji historii, która miesza style i gatunki, tworząc intrygującą wizję nietypowej rodziny. Co wydarzy się w najnowszym odinku „Tajemnicy zawodowej”?

„Tajemnica zawodowa” – odcinek 1 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Tajemnica zawodowa"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 1. odcinek serialu "Tajemnica zawodowa" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Wiosenne serialowe propozycje od TVN. Jakie seriale zobaczymy w telewizji?

„Tajemnica zawodowa” – odcinek 1 – STRESZCZENIE 

Streszczenie 1. odcinka serialu „Tajemnica zawodowa” prezentuje się następująco:

Lekarz Andrzej Żurawski w dniu rocznicy swojego ślubu, utknął w pracy na dłużej. Odbiera trudny poród. W tym samym czasie prywatny detektyw zatrudniony przez żonę mężczyzny, Julię, informuje ją, że mąż ma romans z koleżanką z pracy. Kobieta jest wstrząśnięta.

Po udanym zabiegu Andrzej wychodzi ze szpitala. Na korytarzu jednak zostaje zaatakowany przez groźnego pacjenta, który zadaje mu kilka ciosów nożem. To mąż jednej z byłych pacjentek Andrzeja, który oskarża go o zabicie ukochanej. Lekarz sam ląduje więc w szpitalu, a napastnik trafia do aresztu.

Następnego dnia ojciec Julii, Wiktor, szef kancelarii prawniczej, dowiaduje się, co przydarzyło się zięciowi. Przerażony ulotnością życia niemal natychmiast oświadcza się swojej partnerce i pracownicy, Monice.  Kobieta jest zaskoczona, gdyż miała nieco inne plany na życie. Zanim zdąży odpowiedzieć ukochanemu, dowiaduje się, że została wybrana z urzędu na prawnika Darka Jóźwiaka – mężczyzny, który zamachnął się na życie Andrzeja Żurawskiego. Decyduje się wykorzystać tę sprawę, by wybić się w środowisku prawniczym. Gdy Wiktor się o tym dowiaduje, natychmiast ją zwalnia. Uznaje, że rodzina jest dla niego najważniejsza.

Monika jednak nie przejmuje się i zaczyna pracować na własną rękę. W ten sposób przypuszcza medialny i sądowy atak na Żurawskiego, którego działania doprowadziły do skraju wytrzymałości jej klienta, i doprowadziły go do dramatycznych czynów.

Julia, swego czasu również wzięta prawniczka, która jednak zrezygnowała z pracy po zostaniu matką, decyduje, że sama musi bronić praw męża. Postanawia wrócić do zawodu i odeprzeć niecne ataki ukochanej swojego ojca. Co ciekawe – o pomoc prosi właśnie swojego rodziciela, a także prywatnego detektywa Pawła, który przekazał jej niefortunne informacje. Intryga się zagęszcza.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Tajemnica zawodowa” - zwiastun

Serial promuje się nastepującym zwiastunem:

„Tajemnica zawodowa” – gdzie i kiedy oglądać? 

Serial „Tajemnica zawodowa” jest obecnie emitowany co środa na antenie TVN o godzinie 21.30. Produkcja dostępna jest także na platformie streamingowej Player.pl.

Czytaj także:  "Pokolenie": HBO zapowiada konkurencję dla "Euforii"? Zobaczcie zwiastun nowego serialu [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl