Obserwuj w Google News

TVN: jesienna ramówka. Tylko jeden serial jest nowością [SZCZEGÓŁY EMISJI]

2 min. czytania
24.08.2022 13:08
Zareaguj Reakcja

Jesień zbliża się wielkimi krokami, dlatego już teraz stacje prześcigają się w informowaniu, jakie produkcje trafią na ich antenę we wrześniu. Ujawniono, czego można się spodziewać oglądając jesienią TVN.

Herkules
fot. Materiały prasowe TVN

TVN: jesienna ramówka. Pojawiły się wieści dotyczące nadchodzącej ramówki stacji TVN. Wiadomo, że w rozpisce uwzględniono jedną nową produkcję - jest to serial "Herkules" z Weroniką Książkiewicz. Jakie jeszcze seriale będzie można zobaczyć? Poniżej podajemy szczegóły.

Zobacz także:  "Herkules" to nowy polski serial. O czym opowie i kogo w nim zobaczymy? [FABUŁA, OBSADA]

TVN: jesienna ramówka. Tylko jeden serial jest nowością [SZCZEGÓŁY EMISJI]

TVN zapowiada jesienną ramówkę. Wśród nowości pojawi się tylko jedna pozycja - serial "Herkules". Jest to opowieść o losach introwertyka, który chciałby pracować w policji, ale kolejny raz nie zdał egzaminu. Z kolei policjantka Sylwia niezbyt dobrze sobie radzi w pracy. Czy tych dwoje może połączyć siły i stworzyć wyjątkowy zespół? Przekonamy się już we wrześniu.

Redakcja poleca

Poza tym widzowie będą mogli obejrzeć 2. sezon serialu "Tajemnica zawodowa". Jako serial można również traktować "Ukrytą prawdę" - będzie ona emitowana w dni powszechne. Jak podaje portal swiatseriali.interia.pl - wraz z powtórkami serial paradokumentalny będzie można oglądać aż pięć razy dziennie. 

Nie zabraknie też hitu stacji, czyli serialu "Na Wspólnej", który jest emitowany od 2003 roku. Produkcję będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku.

"Herkules": od kiedy będzie można oglądać nowy serial w TVN?

"Herkules" zadebiutuje w 5 września 2022 roku. Odcinki będą emitowane w każdy poniedziałek o godzinie 21.35

Zobacz także:  Aktor z "Na Wspólnej" w zagranicznym serialu. W jakiej produkcji się pojawił?

RadioZET.pl/swiatseriali.interia.pl

Yellowjackets
5 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe Canal +