Obserwuj w Google News

„Szadź”: wiemy, kiedy premiera 3. sezonu popularnego serialu Playera [DATA PREMIERY]

2 min. czytania
02.08.2022 15:31
Zareaguj Reakcja

„Szadź” powraca. Polski serial kryminalny platformy Player.pl, ogłosił właśnie datę premiery nowych odcinków serialu. Kiedy zobaczymy dalsze przygody Piotra Wolnickiego i komisarz Agnieszki Polskowskiej?

Szadź - kadr promocyjny serialu
fot. materiały prasowe Player.pl

Szadź” to produkcja oryginalna polskiego serwisu streamingowego Player.pl. Serial opowiada historię kryminalną, skupioną na śledztwie w sprawie seryjnego mordercy. Produkcja, która zadebiutowała w 2020 roku, cieszy się ogromną popularnością i jest chwalona w szczególności za ciekawie napisane relacje między bohaterami oraz dobrą intrygę kryminalna. Wiemy już, że serial doczeka się 3. sezonu. Właśnie poznaliśmy datę premiery nowych odcinków.

Redakcja poleca

„Szadź”, sezon 3 – o czym opowie nowy sezon?

Wedle informacji, zebranych przez dziennikarzy portalu Wirtualne Media, nowe odcinki serialu rozgrywać się będą w rok od dramatycznych wydarzeń poprzedniego sezonu, czyli próbie zamordowania Lilii i brawurowej ucieczce Piotra. Teraz Wolnicki żyje w ukryciu w małej miejscowości. Dla mieszkańców jest jedynie tajemniczym nieznajomym, który stara się poukładać życie na nowo. Nikt nie, jaką tajemnicę kryje mężczyzna. Do czasu, gdy jego mroczna natura da o sobie ponownie znać, a w miasteczku zaczną dziać się dziwne rzeczy. Czy komisarz Popławska znów wpadnie na trop mordercy?

„Szadź”, sezon 3 – obsada

W nowych odcinkach serialu ponownie zobaczymy główne gwiazdy serii: Macieja Stuhra i Aleksandrę Popławską. W trzecim sezonie towarzyszyć im będą także nowi aktorzy: Jowita Budnik, Magdalena Popławska czy Piotr Trojan oraz zastęp osób, które znamy z wcześniejszych serii: Bartosz Gelner, Karolina Gorczyca, Anna Cieślak, Anna Ilczuk, Mirosław Zbrojewicz, Wiktor Piechowski i Marek Kalita.

„Szadź”, sezon 3 – kiedy premiera?

Nowe odcinki serialu na bazie powieści autorstwa Igora Brejdyganta, trafią na platformę Player.pl już w piątek 2 września.

Czytaj także:  Najpopularniejsze seriale Netflixa. Mnóstwo nowości na początek miesiąca [TOP 10]

RadioZET.pl/WirtualneMedia.pl

Nowe Horyzonty - plakat
10 Zobacz galerię
fot. Alina Metelytsia/materiały prasowe Nowe Horyzonty