Obserwuj w Google News

„Święty” – odcinek 53 – streszczenie. Rosińska wróży koniec świata [19.10]

2 min. czytania
14.10.2020 11:30
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 53. odcinka serialu "Święty" znajdziecie poniżej. Czy Kordas uratuje córkę, a Fabio przyzna się do bycia ojcem? Przeczytajcie streszczenie 53. odcinka serialu "Święty", nowego hitu ramówki telewizji TV4.

„Święty” – odcinek 53 – streszczenie. Rosińska wróży koniec świata [19.10]
fot. Piotr Molecki/East News

"Święty", odcinek 53 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu " Święty"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 50. odcinek serialu "Święty" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji. 

„Święty” – odcinek 52 – streszczenie. Luiza uratowana! [15.10]

„Święty”, odcinek 53 – streszczenie epizodu

Streszczenie 53. odcinka serialu „Święty” prezentuje się następująco:  

Magdalena i Żbikowski mają opiekować się świadkiem koronnym, przywiezionym na komisariat. To kobieta, która była świadkiem zbrodni. Z niewiadomych powodów sierżant udaje przed mieszkańcami Uroczyska, że jest to jego daleka krewna.

Rosińska oskarża Białacha o pranie brudnych pieniędzy i przyjęcie łapówki za pomoc w przemycie. Mężczyzna musi grubo tłumaczyć się ze swoich szlachetnych działań. Kobieta jest też przekonana, że pojawienie się w miejscowości mieszkanki Konga jest zwiastunem prawdziwego końca świata.

Wróbel znów zaleca się do doktror Laury. Nieudolnie. Zwłaszcza, że podczas podrywu, lekarka otrzymuje ogromny bukiet kwiatów od Kordasa. Ten zaprasza ją na kolację, by odzyskać jej względy.

„Czarna” jest niezadowolona, bo w jej relację z Michałem wkradła się stagnacja. Po namiętnych pocałunkach na przystani, para w zasadzie się do siebie nie odzywa. Okazuje się, że to dlatego, że mężczyzna boi się, że nie ma jej nic do zaoferowania. Białach postanawia pomóc parze.

 „Święty” – gdzie i kiedy oglądać?

„Święty” emitowany jest od poniedziałku do czwartku na antenie TV4 o godzinie 20.00. Odcinki można oglądać także za pomocą platformy streamingowej IPLA.pl.

Czytaj także:  Julia Kamińska w izolacji. Co dalej z serialem "BrzydUla"? 

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl