Obserwuj w Google News

„Święty” – odcinek 52 – streszczenie. Luiza uratowana! [15.10]

2 min. czytania
12.10.2020 09:51

Streszczenie 52. odcinka serialu "Święty" znajdziecie poniżej. Czy Kordas uratuje córkę, a Fabio przyzna się do bycia ojcem? Przeczytajcie streszczenie 52. odcinka serialu "Święty", nowego hitu ramówki telewizji TV4.

„Święty” – odcinek 52 – streszczenie. Luiza uratowana! [15.10]
fot. Jakub Kaminski/East News

"Święty", odcinek 52 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu " Święty"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 52. odcinek serialu "Święty" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Święty” – odcinek 51 – streszczenie. Timur oszukuje podczas przesłuchania [14.10]

„Święty”, odcinek 52 – streszczenie epizodu

Streszczenie 52. odcinka serialu „Święty” prezentuje się następująco:  

Luiza uratowana! Kordas hojnie obdarowuje Białacha, dzięki któremu udało się uratować córkę. Nie zapomina też o Michale, bez którego pomocy misja nie byłaby takim sukcesem. Mężczyzna postanawia przeznaczyć swoją nagrodę na pomoc wciąż zadłużonemu bratu.

Miłosz gęsto tłumaczy się przed Luizą, która po dramatycznych wydarzeniach straciła do niego zaufanie. Czy zdradzona dziewczyna kiedykolwiek wybaczy mężczyźnie?

Żbikowski jest załamany porażką na ostatniej konferencji prasowej. Jego występ był tak słaby, że w jego wyniku został zdegradowany przez zwierzchników. Od teraz musi wykonywać polecenia Magdy.

Gdy Kiliński pojawia się na plebanii z nietypową propozycją, gospodyni wpada na pomysł zorganizowania wielkiej imprezy na przystani. Pomysł zacny i ciekawy, ale właściwa impreza całkowicie wymyka się spod kontroli. Dość powiedzieć, żę uczestnicy nie są tak spokojni i kulturalni, jak wszyscy tego zakładali. Gdy Kordas i Białąch pojawiają się na miejscu, czeka ich nie lada zaskoczenie. Na przystani rozpoczęła się bowiem wielka bójka, a kolejne ofiary pobicia trafiają do przychodni w Uroczysku, dając lokalnym pielęgniarkom pełne ręce roboty.

 „Święty” – gdzie i kiedy oglądać?

„Święty” emitowany jest od poniedziałku do czwartku na antenie TV4 o godzinie 20.00. Odcinki można oglądać także za pomocą platformy streamingowej IPLA.pl.

Czytaj także:  Wojenne dziewczyny, sezon 4 - kiedy nowe odcinki serialu TVP? [DATA PREMIERY].

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl