Obserwuj w Google News

„Święty” – odcinek 51 – streszczenie. Timur oszukuje podczas przesłuchania [14.10]

1 min. czytania
09.10.2020 13:28
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 51. odcinka serialu "Święty" znajdziecie poniżej. Czy Kordas uratuje córkę, a Fabio przyzna się do bycia ojcem? Przeczytajcie streszczenie 51. odcinka serialu "Święty", nowego hitu ramówki telewizji TV4.

„Święty” – odcinek 51 – streszczenie. Timur oszukuje podczas przesłuchania [14.10]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

"Święty", odcinek 51 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Święty"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 50. odcinek serialu "Święty" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Święty” – odcinek 50 – streszczenie. Porywacze chcą torturować Luizę [13.10]

„Święty”, odcinek 51 – streszczenie epizodu

Streszczenie 51. odcinka serialu „Święty” prezentuje się następująco:  

Miłosz wciąż jest gotowy przewieźć diamenty do Rosji, ale napotyka kolejne trudności. Gdy dowiaduje się o tym Kordas, próbuje wyjść ze szitala, żeby samodzielnie ratować córkę. W tym czasie Białąch prosi Michała o pomoc w ujęciu drugiego z porywaczy.

Żbikowski przesłuchuje podejrzanego, ale Timur utrudnia śledztwo i używa podstępu, by wymigać się od kolejnych odpowiedzi.

Gospodyni jest załamana głupotą Lucjana. Denerwuje ją nie tylko ostatni szalony pomysł organisty, ale też całokształt dokonań mężczyzny. Nie szczędzi mu więc ostrych słów. Ksiądz próbuje załagodzić sytuację.

Wróbel oferuje pomoc „Czarnej”, która narzeka że jej kury nie mają ostanio apetytu. Mężczyzna twierdzi, że zna się na kurach, jak mało kto i sugeruje, żeby zbadać stan zdrowia zwierząt.

„Święty” – gdzie i kiedy oglądać?

„Święty” emitowany jest od poniedziałku do czwartku na antenie TV4 o godzinie 20.00. Odcinki można oglądać także za pomocą platformy streamingowej IPLA.pl.

Czytaj także:   Pudelek: Ola Domańska dostała główną rolę w serialu Polsatu.

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl