Obserwuj w Google News

Święty - odcinek 46. STRESZCZENIE. Porywacze Luizy składają żądania [6.10]

2 min. czytania
02.10.2020 09:41
Zareaguj Reakcja

„Święty” to nowy, cieszący się niemałą popularnością serial stacji TV4. Produkcja zadebiutowała wiosną. Co nastąpi w kolejnych odcinkach serialu „Święty”? Co wydarzy się w odcinku nr 46? Sprawdziliśmy. Przeczytaj streszczenie 46. odcinka serialu „Święty” i dowiedz się, kiedy go oglądać. 

Święty - odcinek 46. STRESZCZENIE. Porywacze Luizy składają żądania [6.10]
fot. Piotr Molecki/East News

„Święty” – odcinek 46 – streszczenie. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu TVP4 „Święty”? Gdzie i kiedy oglądać nowy odcinek? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 46. odcinek serialu „Święty”. 

„Święty” – odcinek 45 – streszczenie. Lucjan jest ojcem? [2.10]

„Święty”, odcinek 46 – streszczenie epizodu

Streszczenie 46. odcinka serialu „Święty” prezentuje się następująco:  

Dramatyczne rozwinięcie sytuacji z poprzedniego odcinka. Gangsterzy, którzy porwali Luizę, kontaktują się z mężczyzną. Mówią mu, że aby odzyskać córkę, musi przewieźć skradzione przez nich diamenty za granicę, do Rosji. Zdesperowany biznesmen zgadza się zrealizować ich plan. Sprawa jest o tyle poważna, że Luiza w swoim stylu, zdążyła już zacząć działać na nerwy porywaczom, więc przenieśli ją już w mniej komofortowe miejsce.

„Czarna” boryka się ze skutkami kolacji, którą zafundowali jej Białach i Michał poprzedniej nocy. Dziewczyna czuje, że jest obojętna Michałowi, co ją nieco drażni. Nie wie jednak, że jest naprawdę słaba w czytaniu sygnałów od strony przeciwnej i sprawa wygląda zgoła inaczej.

Michalina przyjeżdża do kościoła i zostawia Antosię pod opieką Lucjana. Organista zupełnie nie wiem, jak zajmować się dzieckiem. Prosi o pomoc księdza i gospodynię. Dziecko uspokaja się dopiero, znajdując się na rękach proboszcza.

„Święty” – gdzie i kiedy oglądać?

„Święty” emitowany jest od poniedziałku do czwartku na antenie TV4 o godzinie 20.00. Odcinki można oglądać także za pomocą platformy streamingowej IPLA.pl.

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl