Obserwuj w Google News

„Święty” – odcinek 45 – streszczenie. Lucjan jest ojcem? [2.10]

2 min. czytania
01.10.2020 13:34
Zareaguj Reakcja

„Święty” to nowy, cieszący się niemałą popularnością serial stacji TV4. Produkcja zadebiutowała wiosną. Co nastąpi w kolejnych odcinkach serialu „Święty”? Co wydarzy się w odcinku nr 45? Sprawdziliśmy. Przeczytaj streszczenie 45. odcinka serialu „Święty” i dowiedz się, kiedy go oglądać. 

„Święty” – odcinek 45 – streszczenie. Lucjan jest ojcem? [2.10]
fot. Lukasz Kalinowski/East News

„Święty” – odcinek 45 – streszczenie. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu TVP4 „Święty”? Gdzie i kiedy oglądać nowy odcinek? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 45. odcinek serialu „Święty”.

„Święty” – odcinek 44 – streszczenie. Białach w tarapatach [01.10]

„Święty”, odcinek 45 – streszczenie epizodu

Streszczenie 45. odcinka serialu „Święty” prezentuje się następująco:  

Kordas próbuje odzyskać córkę. Wszystko wskazuje na to, że dziewczyna została porwana. Jako, że dostaje ostrzeżenie, by nie wzywać policji, decyduje się poprosić o pomoc Miłosza. Sprawa nabiera tempa, gdy otrzymuje telefon od Luizy, a następnie przed domem znajduje tajemniczy pakunek.

W tym czasie Tomasz pojawia się nieoczekiwanie w rodzinnym domu i postanawia obdarować bliskich drogimi prezentami. Ninie nie podoba się jego nonszalancja. Mężczyzna jest zaś zazdrosny o jej relację z Michałem.

Jola jest podminowana, po tym jak jej impreza dla koleżanek z roku okazuje się niewypałem. Zastanawia się nawet czy nie zrezygnować z tego powodu ze studiów. Kiedy ksiądz i Lucjan próbują podnieść ją na duchu, na plebanii pojawia się Michalina, która zrzuca na nich prawdziwą bombę – mówi, że jest w ciąży z Lucjanem.  Ale draka!

„Święty” – gdzie i kiedy oglądać?

„Święty” emitowany jest od poniedziałku do czwartku na antenie TV4 o godzinie 20.00. Odcinki można oglądać także za pomocą platformy streamingowej IPLA.pl.

Czytaj także:  "Król": zwiastun nowego serialu na bazie prozy Szczepana Twardocha.

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl