Obserwuj w Google News

„Święty” – odcinek 44 – streszczenie. Białach w tarapatach [01.10]

1 min. czytania
30.09.2020 15:32
Zareaguj Reakcja

„Święty” to nowy, cieszący się niemałą popularnością serial stacji TV4. Produkcja zadebiutowała wiosną. Co nastąpi w kolejnych odcinkach serialu „Święty”? Co wydarzy się w odcinku nr 44? Sprawdziliśmy. Przeczytaj streszczenie 44. odcinka serialu „Święty” i dowiedz się, kiedy go oglądać. 

Sasza Reznikov
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

„Święty” – odcinek 44 – streszczenie. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu TVP4 „Święty”? Gdzie i kiedy oglądać nowy odcinek? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 44. odcinek serialu „Święty”.

„Święty” – odcinek 43 – streszczenie. Policja na tropie nagich kochanków [30.09]

„Święty”, odcinek 44 – streszczenie epizodu

Streszczenie 44. odcinka serialu „Święty” prezentuje się następująco: 

„Czarna” jest oburzona tym, że Fabio został na noc w domu Białacha. Drażni ją to, jak mężczyzna potraktował jej matkę. Soltys zaś próbuje załagodzić konflikt, pomagając Włochowi odzyskać uczucie Bożeny. Czy jednak jego rady będą pomocne?

W tym czasie Kordas otrzymuje dziwne nagranie od Sary. Poddenerwowany tym, co usłyszał, wyrusza do Wrocławia. Tam spotyka się z Luzią i prosi córkę, by ta wróciła z nim do domu, gdyż sądzi, że dzieje się coś złego. W tym czasie zgłasza zaginięcie ochroniarki na policję.

Ksiądz, Lucjan i gospodynie czekają z niecierpliwością na przyjazd koleżanek Joli. Ich przybycie jednak wiąże się ze sporym rozczarowaniem. Szczególnie zawiedziony jest Lucjan, który postanawia rozruszać towarzystwo.

„Święty” – gdzie i kiedy oglądać?

„Święty” emitowany jest od poniedziałku do czwartku na antenie TV4 o godzinie 20.00. Odcinki można oglądać także za pomocą platformy streamingowej IPLA.pl.

Czytaj także:  "BrzydUla 2", odcinek 1 - STRESZCZENIE. Marek ma romans? [05.10]