Obserwuj w Google News

„Święty” – odcinek 43 – streszczenie. Policja na tropie nagich kochanków [30.09]

1 min. czytania
29.09.2020 16:15
Zareaguj Reakcja

„Święty” to nowy, cieszący się niemałą popularnością serial stacji TV4. Produkcja zadebiutowała wiosną. Co nastąpi w kolejnych odcinkach serialu „Święty”? Co wydarzy się w odcinku nr 43? Sprawdziliśmy. Przeczytaj streszczenie 43. odcinka serialu „Święty” i dowiedz się, kiedy go oglądać. 

Mariusz Węgłowski, Święty
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

„Święty” – odcinek 43 – streszczenie. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu TVP4 „Święty”? Gdzie i kiedy oglądać nowy odcinek? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 43. odcinek serialu „Święty”.

„Barwy Szczęścia” – odcinek 2296 – STRESZCZENIE. Lidia chce wybaczyć mężowi. On woli inną [30.09]

„Święty”, odcinek 43 – streszczenie epizodu

Streszczenie 43. odcinka serialu „Święty” prezentuje się następująco: 

Gdy na plebanii niespodziewanie pojawiają się nadzy Julua i Fabio, Lucjan i Jola są wstrząśnięci. Lucjan jest podekscytowany, zaś Jola zgorszona. Ekipa na zakrystii pomaga jednak parze przebrać się w jakieś ubrania. 

Żbikowski jednak wpada na trop roznegliżowanej pary i postanawia ukarać ich najwyższym mandatem.

"Czarna“ prosi Białacha, by ten porozmawiał z Włochem o jego miłosnych ekscesach. W tym czasie wzuszona Janka przychodzi osobiście podziękować mężczyźnie

Gospodyni przygotowuje przyjęcie dla nowych koleżanek z kursu przygotowawczego na studia. Luiza odkrywa, że Miłosz kryje przed nią kilka sekretów. Czy przyparty do muru mężczyzna wyzna jej prawdę?

„Święty” – gdzie i kiedy oglądać?

„Święty” emitowany jest od poniedziałku do czwartku na antenie TV4 o godzinie 20.00. Odcinki można oglądać także za pomocą platformy streamingowej IPLA.pl.

Czytaj także:  „Święty” – odcinek 41 – streszczenie. Ksiądz śledzi Jolantę [28.09]