Obserwuj w Google News

„Święty” – odcinek 41 – streszczenie. Ksiądz śledzi Jolantę [28.09]

2 min. czytania
25.09.2020 14:20
Zareaguj Reakcja

„Święty” to nowy, cieszący się niemałą popularnością serial stacji TV4. Produkcja zadebiutowała wiosną. Co nastąpi w kolejnych odcinkach serialu „Święty”? Co wydarzy się w odcinku nr 41? Sprawdziliśmy. Przeczytaj streszczenie 41. odcinka serialu „Święty” i dowiedz się, kiedy go oglądać. 

Michał Milowicz, Święty
fot. Jakub Kaminski/East News

Święty” to serialowy komediodramat, który zadebiutował na antenie TV4 wiosną. Od początku września stacja emituje nowe odcinki serialu, które cieszą się niezwykłą popularnością. Produkcja, sygnowana nazwiskiem reżyserski Katarzyny Budy oraz scenarzysty Błażej Przygodzki, opowiada dalsze losy Mikołaja Białacha, znanego z serialu „Policjantki i Policjanci”. 

Białach zrzucił mundur i został właścicielem lokalu gastronomicznego. Traf jednak chciał, że wybrano go też sołtysem miasteczka. Teraz jest też nieoficjalnym „szeryfem”, strzegącym prawa i porządku w małej mieścinie.

„Ludzie i bogowie” - odcinek 4 - streszczenie. Znaleziono szpiega. Czy czeka go śmierć? [04.10]

„Święty” – odcinek 41 – streszczenie. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu TVP4 „Święty”? Gdzie i kiedy oglądać nowy odcinek? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 41. odcinek serialu „Święty”.

„Święty”, odcinek 41 – streszczenie epizodu

Streszczenie 41. odcinka serialu „Święty” prezentuje się następująco: 

Luiza odkrywa, że jej karta kredytowa została zablokowana. Wściekła, robi ojcu awanturę. Po czym podejmuje „męską decyzję” – od teraz będzie sama zarabiać na własne utrzymanie. Czy dziewczyna poradzi sobie jednak z nowym wyzwaniem?

Białach, wraz z Magdą i Żbikowskim chcą wyjaśnić tajemnicę Janki. Dlaczego uczestniczka konkursu kulinarnego miała przy sobie broń? Gdy tercet przepytuje kobietę, ta opowiada im płaczliwą hstorię o trudach na froncie swojego męża.

Tymczasem ksiądz Wincenty próbuje wyśledzić Jolantę i odkryć jej tajemnicę. W tym celu mężczyzna namawia ją, by zaprosiła na plebanię swoje koleżanki z roku. Perspektywa spędzenia czasu z innymi raduje organistę Lucjana, samotnika. 

W tym czasie Fabio spóźnia się na kolację z Bożeną. Gdy przychodzi na spotkanie, mija poirytowaną barmankę „Czarną”, która wyczuwa od niego damskie perfumy. Konfrontacja jest nieunikniona. Kobieta chce bowiem wiedzieć czy „kochliwy Włoch ma coś za uszami”. 

Łukasz jest natomiast zaniepokojony nagłym zainteresowaniem sołtysa. Próbuje dowiedzieć się, co mógł przeskrobać, że Białach ciągle o niego wypytuje. 

„Święty” – gdzie i kiedy oglądać?

„Święty” emitowany jest od poniedziałku do czwartku na antenie TV4 o godzinie 20.00. Odcinki można oglądać także za pomocą platformy streamingowej IPLA.pl.

Czytaj także: „Od nowa”: Nicole Kidman i Hugh Grant w nowym serialu HBO. Zobacz zwiastun.