Obserwuj w Google News

Kolejny popularny serial anulowany. To już koniec "Supergirl" na Netflixie

2 min. czytania
24.09.2020 12:31
Zareaguj Reakcja

"Supergirl" to kolejny serial, który nie doczeka się już kontynuacji. Twórcy poinformowali, na którym sezonie zakończy się seria. Do tej pory wszystkie odcinki można było zobaczyć na Netflixie.

Melissa Benoist
fot. Berlati Prod/Warner Bros TV/Album/East News

"Supergirl": kolejny popularny serial anulowany. Stacja CW, Warner Bros., Television i Berlanti Productions poinformowali, że 6. sezon będzie tym finałowym. Oznacza to, że popularna produkcja nie doczeka się kontynuacji. To ostateczna decyzja. Przypominamy, że w Polsce "Supergirl" można obejrzeć na Netflixie.

Zobacz także:  Netflix kasuje serial po jednym sezonie. Produkcja otrzymała prestiżową statuetkę Emmy 

"Supergirl": kolejny popularny serial anulowany

Portal Variety donosi, że "Supergirl", mimo swojej popularności, nie doczeka się kontynuacji. Wiadomo już, że prace na planie ostatniego sezonu mają się rozpocząć jeszcze we wrześniu. Sezon będzie się składać z aż 20 odcinków, a scenariusze są już gotowe. Wstępnie mówi się o tym, że finałowy sezon "Supergirl" będzie miał premierę w 2021 roku.

Sytuację skomentowała Melissa Benoist, która odniosła się do tej sytuacji na swoim profilu na Instagramie.

Obserwowanie wpływu tego serialu na dziewczynki na całym świecie sprawia, że czuje się wdzięczna i trudno mi to wyrazić słowami. Kara miała wpływ również na mnie. Nauczyła mnie siły, której wcześniej nie miałam i tego, by nawet w najbardziej beznadziejnych sytuacjach szukać nadziei - podsumowała.

Aktorka zapewnia, że finałowy sezon będzie mocny i dobry.

"Supergirl": gdzie oglądać serial?

Dokładna data premiery 6. sezonu nie jest jeszcze znana, ale poprzednie odcinki można znaleźć na platformie streamingowej Netflix.

Posłuchaj podcastu

Zobacz także:  "Barbarzyńcy": Netflix prezentuje zwiastun krwawego serialu historycznego 

RadioZET.pl/Filmweb.pl