Obserwuj w Google News

"Stulecie Winnych" wróci w 3. sezonie. Do obsady serialu dołączyły nowe gwiazdy

1 min. czytania
23.09.2020 13:44

"Stulecie Winnych" to serial Telewizji Polskiej. Już wiadomo, że powstanie 3. sezon serialu. Do obsady dołączają Magdalena Walach i Urszula Grabowska.

Kinga Preis
fot. VIPHOTO/East News

"Stulecie Winnych" wróci w 3. sezonie. Do obsady dołączają Magdalena Walach i Urszula Grabowska. To już pewne, że jeden z ulubionych seriali Polaków wróci na antenę. Czego możemy się spodziewać? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także:  "Kruk. Szepty słychać po zmroku": polski serial kryminalny powróci z 2. sezonem 

"Stulecie Winnych", sezon 3: Magdalena Walach i Urszula Grabowska w obsadzie

"Stulecie Winnych" to serial historyczny oparty na powieści Ałbeny Grabowskiej. Jest to opowieść o losach rodziny pochodzącej z podwarszawskiego Brwinowa. Serial rozpoczyna się w momencie wybuchu I wojny światowej, a saga Gabowskiej kończy się po stu latach. Akcja trzeciego sezonu ma być obsadzona w latach 1956-1976.

W rolach głównych występują: Jan Wieczorkowski, Katarzyna Kwiatkowska, Arkadiusz Janiczek, Barbara Wypych, Patryk Szwichtenberg, Piotr Rogucki, Stefan Pawłowski, Mateusz Janicki i Lesław Żurek. Teraz do obsady dołączają Magdalena Walach i Urszula Grabowska.

"Stulecie Winnych", sezon 3: kiedy premiera?

Wirtualnemedia.pl podają, że Telewizja Polska nie zdradza na razie, kiedy 3. sezon "Stulecia Winnych" pojawi się w telewizji. Przypominamy, że serial był emitowany w niedziele o godzinie 20.5 na antenie TVP1.

Zobacz także:  Seriale TVN podbiją świat? Trafiły na międzynarodową platformę 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl