Obserwuj w Google News

"Stulecie Winnych" - odcinek 7 - STRESZCZENIE. Antoni poważnie chory! [17.02]

1 min. czytania
16.02.2021 18:24
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 7. odcinka serialu "Stulecie Winnych" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 7. odcinka serialu "Stulecie Winnych".

"Stulecie Winnych" - odcinek 7 - STRESZCZENIE. Antoni poważnie chory! [17.02]
fot. M. Gorflinska G/ East News

"Stulecie Winnych", odcinek 7 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Stulecie Winnych"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 7. odcinek serialu "Stulecie Winnych" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"Stulecie Winnych", odcinek 7 - streszczenie

Streszczenie 7. odcinka serialu "Stulecie Winnych" prezentuje się następująco:

Z Brwinowa docierają smutne wieści - Antoni ma problemy ze zdrowiem. Mężczyzna udaje się do warszawskiej kliniki, gdzie lekarz diagnozuje u niego chorobę otępienną. Tymczasem Paweł oświadcza się Ani. Wyznaje dziewczynie miłość i nalega, by pobrali się jak najszybciej. Nie może pogodzić się z jej wyjazdem do Warszawy, a za całą sytuację obwinia Lilpopa. Ania nie przystaje jednak na jego propozycję prosząc, by dał jej czas. Nie chce rezygnować dla niego z nauki, a łączące ich uczucie ukrywa przed najbliższymi.

"Stulecie Winnych", odcinek 7 - gdzie i kiedy oglądać?

7. odcinek serialu "Stulecie Winnych" będzie można obejrzeć w środę 17 lutego 2021 roku o godzinie 22:45 na kanale TVP 2

"Stulecie Winnych" 3. sezon - kiedy premiera?

Przypominamy, że już wkrótce ukaże się 3. sezon serialu "Stulecie winnych". Emisja nowych odcinków rozpocznie się 7 marca 2021 roku, o godzinie 20:15 w TVP 2.

Redakcja poleca
Najpopularniejsze polskie seriale ostatnich lat. Oglądałeś je wszystkie?

RadioZET.pl/ Vod.tvp.pl