Obserwuj w Google News

"Stulecie Winnych", odcinek 46 - STRESZCZENIE. Janusz wraca ze Stanów [17.04]

Sergiusz Kurczuk
1 min. czytania
15.04.2022 11:17
Zareaguj Reakcja

"Stulecie Winnych", odcinek 46 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Stulecie Winnych"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 46. odcinek serialu "Stulecie Winnych" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Stulecie Winnych - kadr z serialu
fot. matariały prasowe TVP

"Stulecie  Winn ych", odcinek 46 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Stulecie Winnych"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 46. odcinek serialu "Stulecie Winnych" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Redakcja poleca

"Stulecie Winnych", odcinek 46 - streszczenie

Streszczenie 46. odcinka serialu "Stulecie Winnych" według Teleman.pl prezentuje się następująco:

Rozpoczął się stan wojenny. Główni bohaterowie są w żałobie. Wyłączenie telefonów sprawia, że rodzina Winnych nie ma kontaktu z Antkiem, małym Michałem i Michelle. Dziewczyna zostaje osadzona w ośrodku dla internowanych. Tymczasem Agnieszka powoli oswaja się z obecnością Hani, którą zaczyna traktować jak nigdy nieposiadaną córkę. Do ze Stanów do Polski wraca Janusz, który chce pomóc Michelle. Przy okazji stara się walczyć o ich relację.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

"Stulecie Winnych", odcinek 46 - gdzie i kiedy oglądać?

46. odcinek serialu "Stulecie Winnych" będzie można obejrzeć w niedzielę 17 kwietnia 2022 roku o godzinie 20:15 na kanale TVP 1.

Redakcja poleca
10 aktorów, którzy nienawidzą filmów i seriali ze swoim udziałem

RadioZET.pl/Teleman.pl