Obserwuj w Google News

"Stulecie Winnych" - odcinek 21 - STRESZCZENIE. Wojsko radzieckie dociera do Brwinowa [03.03]

1 min. czytania
02.03.2021 16:54
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 21. odcinka serialu "Stulecie Winnych" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 21. odcinka serialu "Stulecie Winnych".

"Stulecie Winnych" - odcinek 21 - STRESZCZENIE. Wojsko radzieckie dociera do Brwinowa [03.03]
fot. Fot Magdalena Gorfinska/TVP/East News

"Stulecie Winnych", odcinek 21 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Stulecie Winnych"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 21 odcinek serialu "Stulecie Winnych" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"Stulecie Winnych", odcinek 21 - streszczenie

Streszczenie 21. odcinka serialu "Stulecie Winnych" prezentuje się następująco:

Wojna chyli się ku końcowi. Paweł Bartoszewicz otrzymuje rozkaz zlikwidowania konfidenta Antoniego Jamrożego. Enkawudziści pojawiają się w posiadłości Iwaszkiewiczów. Wkrótce dochodzi do awantury, gdyż ich obecność uniemożliwia pracę Jarosławowi. Mężczyzna zwraca się do Jerzego Borejszy z prośbą o pomoc. Wstawiennictwo prezesa Czytelnika doprowadza do wysiedlenia nieproszonych gości. 

Wojsko radzieckie dociera do Brwinowa, a w mundurze żołnierza Berlinga do domu wraca także Jasiek Winny. Pałac Wieruszów zmienia się w prowizoryczny szpital, do którego trafia Ryszard - wojenny towarzysz Jaśka. Ten prosi Manię, by zaopiekowała się jego przyjacielem. Do Warszawy wracają dawni mieszkańcy, a Michał otrzymuje informację, że jego żona przeżyła wojnę. Tymczasem Ania poszukuje ukochanego. 

"Stulecie Winnych", odcinek 21 - gdzie i kiedy oglądać?

21. odcinek serialu "Stulecie Winnych" będzie można obejrzeć w środę 3 marca 2021 roku o godzinie 21:50 na kanale TVP 2

"Stulecie Winnych" 3. sezon - kiedy premiera?

Przypominamy, że już wkrótce ukaże się 3. sezon serialu "Stulecie winnych". Emisja nowych odcinków rozpocznie się 7 marca 2021 roku, o godzinie 20:15 w TVP 2.

Redakcja poleca
Najpopularniejsze polskie seriale ostatnich lat. Oglądałeś je wszystkie?

RadioZET.pl/Teleman.pl