Obserwuj w Google News

"Stulecie Winnych" - odcinek 16 - STRESZCZENIE. Kazimierz ujawnia swoje prawdziwe oblicze [25.02]

1 min. czytania
24.02.2021 15:43
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 16. odcinka serialu "Stulecie Winnych" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 16. odcinka serialu "Stulecie Winnych".

"Stulecie Winnych" - odcinek 16 - STRESZCZENIE. Kazimierz ujawnia swoje prawdziwe oblicze [25.02]
fot. M. Gorflinska G/ East News

"Stulecie Winnych", odcinek 16 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Stulecie Winnych"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 16. odcinek serialu "Stulecie Winnych" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"Stulecie Winnych", odcinek 16 - streszczenie

Streszczenie 16. odcinka serialu "Stulecie Winnych" prezentuje się następująco:

Ania i Kazimierz przenoszą się do Warszawy. Kobieta znajduje zatrudnienie przy robieniu krochmalu, co nie podoba się jej mężowi. W trakcie podróży do Brwinowa spotyka Helę - swoją pierwszą mamkę. Okazuje się, że ta szmugluje towary do stolicy. Ania oferuje jej pomoc. Następnie jest świadkiem strasznego zdarzenia - widzi, jak Niemcy znęcają się nad starym Żydem. Pośród świadków zdarzenia dostrzega Różę, koleżankę ze studiów, która okazuje się być jej sąsiadką. Kazimierz pokazuje swoje prawdziwe oblicze zabraniając żonie kontaktów z Żydami. Gdy w stolicy powstaje getto, węszy nowy interes. Jasiek trafia do Lwowa, gdzie zatrudnia się w redakcji "Czerwonego Sztandaru". Wpada w oko Wandzie Wasilewskiej, jednak odrzuca jej zaloty. Ignacy angażuje się do niesienia pomocy dzieciom ze stolicy.

"Stulecie Winnych", odcinek 16 - gdzie i kiedy oglądać?

16. odcinek serialu "Stulecie Winnych" będzie można obejrzeć w czwartek 25 lutego 2021 roku o godzinie 22:45 na kanale TVP 2

"Stulecie Winnych" 3. sezon - kiedy premiera?

Przypominamy, że już wkrótce ukaże się 3. sezon serialu "Stulecie winnych". Emisja nowych odcinków rozpocznie się 7 marca 2021 roku, o godzinie 20:15 w TVP 2.

Redakcja poleca
Najpopularniejsze polskie seriale ostatnich lat. Oglądałeś je wszystkie?