Obserwuj w Google News

"Stulecie Winnych" - odcinek 11 - STRESZCZENIE. Ślub Andzi i Guido [23.02]

1 min. czytania
22.02.2021 10:24
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 11. odcinka serialu "Stulecie Winnych" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 11. odcinka serialu "Stulecie Winnych".

"Stulecie Winnych" - odcinek 11 - STRESZCZENIE. Ślub Andzi i Guido [23.02]
fot. Fot Magdalena Gorfinska/TVP/East News

"Stulecie Winnych", odcinek 11 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Stulecie Winnych"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 11. odcinek serialu "Stulecie Winnych" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"Stulecie Winnych", odcinek 11 - streszczenie

Streszczenie 11. odcinka serialu "Stulecie Winnych" prezentuje się następująco:

Latem 1938 roku Winni bawią się na kolejnym weselu - tym razem Andzi i Guido. Jerzyk zaczyna być zazdrosny o matkę, jednak rozmowa ze Stanisławem nieco go uspokaja. Kazia i Damian pracują dla Iwaszkiewicza. Chłopiec bardzo ceni intelekt swojego mentora, na którym robi duże wrażenie. Niestety dostrzega to Anna Lilpop i postanawia zwolnić młodzieńca, by uniknąć skandalu. Andzia z mężem otwierają w Brwinowie lodziarnię, zaś Ania usiłuje naprawić swoje relacje z Manią i Pawłem. Jasiek wreszcie zbiera się w sobie, by wyznać Łucji miłość. Gdy dziewczyna mdleje, na pomoc wezwana zostaje Bronia, która odkrywa na jej plecach znamię identyczne, jak to, które nosi jej synowa Władzia.

"Stulecie Winnych", odcinek 11 - gdzie i kiedy oglądać?

11. odcinek serialu "Stulecie Winnych" będzie można obejrzeć we wtorek 23 lutego 2021 roku o godzinie 21:50 na kanale TVP 2

"Stulecie Winnych" 3. sezon - kiedy premiera?

Przypominamy, że już wkrótce ukaże się 3. sezon serialu "Stulecie winnych". Emisja nowych odcinków rozpocznie się 7 marca 2021 roku, o godzinie 20:15 w TVP 2.

Redakcja poleca
Seriale wznowione po latach - które tytuły doczekały się kontynuacji po kilkuletnich przerwach? [FOTO]